Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van értelme utazási irodán...

Van értelme utazási irodán keresztül utazni Észak-Amerikába? Megéri ebben a formában?

Figyelt kérdés
Első önálló utazásom lenne az USA -ba, viszont sok szempontból előnyösnek tartanám az utazási iroda bevonását.

2023. okt. 24. 12:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
#9-10 utazáskor én is átállok, tök fura, hogy most meg még mindig fáradt vagyok nappal, szarabb jetlagom van amikor közben nem is utazok csak óraátállítás volt...
2023. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez érdekes de másoktól is hallottam már ilyet
2023. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

New Yorkba utazni elég egyszerű város látogatás. A város nagy és sok szempontból különleges, de utazás szervezési szempontból csak egyszerű város látogatás.

A-ból B-be repülsz, a reptérről bemész a városba és ott vagy helyben. Nem sok komplikáció fordulhat elő, szerintem is felesleges utazási irodára költeni, ha beszéled a nyelvet. Köss egy utasbiztosítást és nem lesznek gondjaid.

Utazási iroda akkor jelenthet hasznos könnyebbséget, ha nem beszéled a nyelvet, vagy összetett útvonalon, hosszabb ideig bonyolultabb utazást csinálsz, több helyen megszállva, aminek a részleteit nem akarod te leszervezni magadnak, inkább fizetsz érte, hogy az iroda intézze.


Ha klasszikus turistás dolgokat akarsz csinálni, akkor érdemes lehet megvenni előre egy Sightseeing passt, azzal egy csomó látványosság, múzeum, kilátó teraszok, hop on hop off busz és hajó is végig látogatható komoly kedvezménnyel. New Yorkban van is ezekből annyi, hogy megérje a pass, ezzel mindjárt van is egy komoly listád, hogy merre miket csinálj, ezen sem kell sokat agyalni.

2023. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kötsz egy alap utasbiztosítást online, amiben van jogsegély is extrém helyzetekre. Biztosítás amúgy is ajánlott, ellenkező esetben egy fogfájásra rámenne a gatyád is.
2023. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amúgy 1 főre nagyon sok a 1,5 millió, lényegesen olcsóbban ki lehetne hozni. Vagy ugyanennyiből dupla ennyi időt, 5 napra tényleg nem érdemes menni, mert az utazással elmegy belőle két nap.
2023. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!