Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lakás, munka New Yorkban?

Lakás, munka New Yorkban?

Figyelt kérdés
Hogyan találhatok munkát, lakást New Yorkban? Én nem hónapokban, hanem években gondolkozom. Ti, akik kint vagytok mit dolgoztok milyen munkára keresnek embereket? Nem nehezebb a válság miatt? És lakást? Azt hallottam, hogy nagyon-nagyon nehéz lakást találni... Írjátok le nekem, hogyan jutottatok ki, milyen ott. Hogyan működnek a dolgok?
2011. jan. 25. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik rokonom volt kint New York-ban. Ő albérletben lakott 1 hónapig. Sajnos munkát nem talált, a pénze elfogyott, így haza kellett jönnie. De ő maga mondta, ha tovább keresett volna munkát, szívesebben élt volna ott, mint e szegényes(gazdaságilag) országunkban...
2011. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sok szerencsét
2011. febr. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!