Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Manhattanbe is vannak olyan...

Manhattanbe is vannak olyan helyek ahol magyarok vannak? Mert szerintem oda lenne akkor érdemes menni, meg persze közel az ismeröshöz. Nem csak kirándulni mennék hanem lakni. Milyen nehézségek jöhetnek szoba?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
a legnagyobb nehézség, hogy az USAba kijutni manapság legálisan szinte lehetetlen. feketén meg nagy bátorság kell, egyszer kerülj kórházba, már toloncolnak is ki, ha rájönek, h ott vagy.
2011. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
első vagyok. amúgy meg manhattanben nem lehet megélni mint bevándorló. nem fogod eltartani magad, mint burger kinges dolgozó, vagy bármi. az a a legdrágább része New Yorknak. nem úgy megy, hgy oda megyek lakni...
2011. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha milliomos vagy, akkor talán tudsz Manhattanben lakni. Ha jól tudom 1500$-nál kezdődik a bérlés, de az se egy kacsalábon forgó kastély.
2011. febr. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia Igényelsz egy Munkaválalási Vízumot és vagy össze jön vagy nem! am meg mi a családomal anno 2003-ba 900$ jutotunk ki Kanadába és 4-évig tökéletesen el voltunk szóval meg élhetés terén nincs gond! Munaktéren meg azt javaslom hogy menny el takaritan vagy ism. Ugyanis azért van munka nélküliség Amerikába mert a sok diplomás ember nem végziel az olyan munkákat mint Pl:. Takarito,Karbantartó,Vagy meg kapja azt a vizetést amit egy diplomával kell vagy nem megy el dolgozni! egy takarito:8-10$ óra bérben dólgozik!


Sok Sikert Kívánok (Bocs a Helyesirási hibákért)

2011. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos, az, hogy magyarok vannak nem biztos, hogy különösebben pozitív irányban sül el. Engem megbotránkoztatott mikor férjem, és anyukája ezt mondta, hogy hátbavágják egymást a magyarok itt. Hiszem ha látom. Nos engem hátba nem vágtak, de kettőt ismerek, és gondoltam tarthatnánk kapcsolatot, de maguknak valók, és én hívtam őket néhányszor, aztán lekoppant. Pedig nem vagyok rossz ember, nem is kértem semmit tőlük, nem tudom miért ilyen külföldön a magyar, nagyon szomorú. Persze nem mind biztos, én sem. Csak azért mondom, hogy ez még pofonként érhet, ne legyen túlontúl nagy bizalmad beléjük. Mindenféle egyéb nehézség melót találni, lakhelyet találni, azt fizetni, nehogy beteg legyél, mert biztid nincs, haza ne pateroljanak, ha nem hivatalosan jössz. Ilyesmik.
2011. márc. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!