Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogy utazhat egyedül Kanadába...

Hogy utazhat egyedül Kanadába kiskorú?

Figyelt kérdés

Átszálláskor mire kell figyelnie?

Kell szülői engedély az utazáshoz? (16 éves, júliusban utazik egyedül rokonokhoz Kanadába)

Milyen ajándékokat vihet a bőröndbe?(alkohol,élelmiszer...)


2011. máj. 27. 18:49
 1/6 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Nem lehet, hogy ő a te gyereked? Egyébként a kérdésre nem tudok válaszolni ne haragudj:$ még sosem repültem, nem vagyok ilyenekben jártas.

2011. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
repülő? Minek? Ketteslétrával sokkal egyszerűbb és olcsóbb is és ahoz nem kell szülői engedély
2011. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A légitársaságot kérdezd meg. Van ahol kikötik,hogy kell a gyerek mellé külön légikísérő.

Ez különben is jó lehet,mert az átszállásoknál segít,és Kanadában csak az érte jövő rokonnak adja át a gyereket.

2011. máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A légitársaság tájékoztat, ennek nagyon utána kell nézni, nehogy az átszállásnál legyen gebasz. Szülői engedély biztos hogy kelleni fog, ennek a formájáról is kérj felvilágosítást, de ahogy előttem írták, lehet, hogy külön stewardessre lesz szükség, bár szerintem 16 évesen már nem, de légitársaságtól is függhet.


A bőröndben bármi lehet (amit felad), a törékeny dolgokat érdemes törölközőbe csomagolni (előtte tedd zacskóba, biztos ami biztos, ne a ruhák közé folyjon amit visz - sajnos ész nélkül dobálják a bőröndöket).

2011. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Jöhetne velem :) én junius 29én megyek torontoba, szintén egyedül és már most kész vagyok hogy egyedül kell mennem. :)

Probáljak segiteni én elég rosszul tájékozodok és ugy kerestem jegyet hogy ne a Londoni vagy másik ilyen nagy reptéren kelljen átszállnom, hogy a legkevesebb esély legyen arra hogy elkeveredjek. Én is ezt ajánlanám hogy keressetek valami olyan repteret ami kisebb. Én helsinkin keresztül megyek FinAir-el. Azért is esett erre a választásom mert mind a két járat egy légitársasághoz tartozik mert nem tudták azt megigérni hogy a csomagot ferihegyen egészen torontoig fel tudom adni. Meg ahol én vettem a jegyet ott rögtön betudták foglalni nekem az ülöhelyen a Helsinki-Toronto járaton és állitolag azt a beszállokártyát is megkapom már itthon, ugyh ha még el is tévedek a Helsinki reptéren keresni fognak és nem száll fel a gép nélkülem.

Barátnőm multkor vitt ki 2 üveg vilmost és nem szoltak semmit pedig kint még kiskoru.

2011. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden légitársaságnak vannak kísérői, akik kísérik a gyerkőcöt. Nekem a fiam nyáron volt torontóban luftahsával ment, és +100$-ért kísérték. Lufthansánál asszem JetFriends ennek a programnak a neve. :)

jah és átszállásnál még szórakozik is a gyermek, mivel beviszik egy váróterembe, ahol ingyen ehet-ihat- játszhat. :)

2011. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!