Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hawaii. Milyen ott az élet?...

Hawaii. Milyen ott az élet? Érdemes lenne oda költözni?

Figyelt kérdés
Milyen ott a közösség? Vannak esetleg magyarok? Anyagilag: nagy a különbség a hazai árakhoz képest?
2011. jún. 23. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Érdemes lenne, de felettébb nehéz ugyanis Hawaii = USA, tehát a bevándorlás az k.va nehéz kérdés. Ja és az árak se a legalacsonyabbak, az állam helyéből adódóan. Sok sikert.
2011. jún. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Mivel ott a turizmusból élnek, így az árak is olyanok, nagyon magasak. Továbbá szinte lehetetlen Amerikába letelepedni, szerintem még nem néztél nagyon utána, de hidd el, nagyon nehéz, ahogy a munkavállalás is, stb..... Jah, és rengeteg földrengés van, és naponta vannak vulkánkitörések, mivel ez egy vulkanikussziget, de ez csak érdekesség :D Aloha!
2011. jún. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
14%

Putri falvak vannak, parasztok lakják, akik földművelésből élnek + "vendéglátásból".


Fehér ember megfő klíma nélkül, ha meg bemerészkedsz a tengerbe megesznek a tengeri vadak.


2 nap után menekülnél haza!

2011. jún. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Hallottatok ti egyáltalán Hawaii-ról valamit is?! Ha nem tudsz róla semmit, akkor inkább jobb, ha nem is szólsz hozzá a témához...


A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:41


Putri házak??

Láttál már egyáltalán képeket a Hawaii házakról?

[link]

Hááát ha neked ezek lepusztult tanyasi viskók, akkor én nem tudom te hol élsz.

Amúgy meg a tenger gyönyörű, nincs benne félelmetesebb ragadozó, mint bárhol máshol.

[link]


Attól, hogy te még nem jutottál el oda és irigy vagy, nem kell mindjárt lehurrogni Hawaii-t...

2011. jún. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
AZ utolsónak igaza van, de az utolsó előtti válaszoló szerintem a helyiek házaira gondolt, melyek elszigetelve, távol vannak Waikitől, amit te a képen mutatsz és ez érthető.
2011. jún. 24. 09:21
 6/8 anonim válasza:
87%

Egyet kell ertenem...

Még hogy putri falvak??

[link]

Nekem lakasom is van Hawaii-on es most is nyaron oda fogok menni 2 honapra a jovo honaptol.

Az arak valtozoak, de itt mindennek utanaolvashatsz:

[link]

Az emberek vidamak, meleg van, sok napsutes, ja es vulkankitores sincs minden nap. Nem tudom honnan szedik itt az emberek ezeket a marhasagokat.

Van vulkan teny, de nem mindenki el a kozeleben es nem mind aktiv. Szerinted akkor elnenek ott emberek es azer vannak mindig full turistakkal a szigetek, mert lavaban akarnak elegni?!

2011. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dep25 válasza:
66%

Énnekem már gyerekkori álmom kiköltözni az usa-ba.

Ha egyszer esélyem lesz rá megragadom és nem gondolkodom hogy mennyek e vagy ne.Szerintem tedd te is ezt.

Ja még annyit ha diák vagy akkor vannak work and travel programok ott kipróbálhatod milyen amcsiban élni. nyáron a szünetben kimehetsz dolgozni és még pénzt is kapsz érte ami az utazás majd 100%át fedezi és még 3 hónapot nyaraltál is nézz utánna neten.

2011. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13%
érdkes
2012. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!