Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kell valami papir vagy bármi...

Bebe1997 kérdése:

Kell valami papir vagy bármi hogy ha kiszeretnék költözni Miami Beac-re, Floridába? :'D

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és a barátnöimmel kiszeretnénk költözni Miamiba.. tudom hogy van ez a zöldkártya de ez mit takar?? Mijen papirok vagy egyéb más dolgok kellenek ? :$

szeretnénk ott élni : ) pénzünk az van szoval az nem akadály.. normális válaszokat kérnék *-* köszöntem :'D


2011. júl. 13. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Letelepedési engedély, vízum kell.

Nagykövetségen lehet kérni.

[link]

A fenti linken minden infó megvan.

2011. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ennyi?? : )

köszönöm :'D

2011. júl. 13. 23:23
 3/10 anonim ***** válasza:
nagyjából ennyi, de az esély arra hogy megkapjátok az egyenlő a nullával...
2011. júl. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
A jelenlegi torz bevándorlási rendszer miatt munkavállaláson keresztüli zöldkártyára nincs esély! (Még akinek doktori végzettsége van, azt sem veszi fel egy amerikai cég, nemhogy egy 21 éves lányt. Takarításra meg aljamunkára szintén nem kelletek, mert arra ott vannak a mexikóiak.)Jelen helyzetben reális esély a zöldkártyára csak a zöldkártyalottón keresztül vagy pedig házasság utján lehetséges! Ilyen fiatalon, mindenféle szakmai végzettség nélkül nincs olyan munkaadó aki szponzorálna titeket!
2011. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rendelsz vazze egy költöztetőautót és kész is...


Az atomtudósokat szívesen fogadják!!

2011. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

utolsonak..

te ezt most hogyérted??

kössz nemvagyok buta csak nemvagyok olyan szegény mint mindenki itt magyarországon .. -.-

2011. szept. 4. 19:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, kiköltöztél?
2011. dec. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha nem vagy olyan szegény, akkor minek kell kimenned? Akkor tök jól elvagy itt is. Úgyis olyan hülye vagy, mint a segg. Amúgy meg nagyon ne nézz le másokat, akik nem állítólagos "kőgazdagok", mint ti, mert sajnos itt csak az gazdag (tisztelet a nagyon kevés kivételnek), aki lop, csal vagy hazudik. Sajnos nem az átlag, pór nép szabja meg a minimálbér összegét... Mindenki meg nem lehet informatikus...
2012. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen emberek kiköltöztem, de vegul LA-be . nem nézek le senkit és leszarom ki mit gondol . azert költöztem ki mert itt minden jobb. biztos veletlen hogy itt senki nem ismeri Magyarországot ;) :D .
2012. máj. 19. 19:25
 10/10 anonim válasza:
100%
Kamus köcsög.. :D jót röhögtem ezen:D kicsit levágós,h unaloműző kérdés volt..:D gazdag vagy?:D pont leszarja mindenki:D ez egy anonim oldal,ha nem tűnt vna fel.. És nem kell itt futtatni magad;):D kiköltöztél...:D álmodik a nyomor:D Még helyesen írni (mijen) sem tudsz, ami valljuk be nem az elit iskolába járó gazdag kölykökre vall;) semmi bajom veled..de itt ahol senki nem tudja ki vagy nem kell ám megjátszanod az agyad...:D
2012. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!