Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha részt veszek a zöldkártya...

Ha részt veszek a zöldkártya lottón és esetleg a jövőben kimennék az USA-ba turistaként, e miatt visszafordíthatnak belépéskor?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem!
2011. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Igen visszafordíthatnak!!!!
2011. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

A másodiknak van igaza!

A zöldkártyalottó fő célja, hogy számon tartsák, hogy kiknek áll szándékában az USA-ba költözni!!

2011. okt. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam én is, hogy ha játszanék biztos egy életre bekerülök a nyilvántartásukba és onnantól már bukó bármi is...
2011. okt. 2. 00:44
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez butasag!

En magam is palyaztam a zoldkartya lottora. Mivel nem huztak ki, kijottem turistakent, majd illegalis lettem, majd kesobb ferjhez mentem es ma mint allampolgar itt elek.

Tobb ismerosom van, akik szinten palyaztak regebben, de nem huztak ki oket, igy kijottek es innen kezdtek zoldkartya ugyben intezkedni. Sok ismerosom van, koztuk sokan jatszottak a lotton, de meg soha egyiktol nem hallottam ilyen sztorit.

2011. okt. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem butaság, én már hallottam nem is egy ilyen sztorit!
2011. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon remélem,hogy nem,mert én is regeltem a lottóra és kedden utazom Floridába :)

Egyébként ha vissza is fordítanak,azt valószínűleg soha nem fogod megtudni,hogy ezért tették - nincs indoklási kötelezettsége a bevándorlási tisztnek,neked pedig nincs fellebbezési lehetőséged a döntése ellen:(

2011. okt. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Eszter858585 ***** válasza:
41%
Nem! Eleve mindenkirol feltetelezik, hogy bevandorlasi szandeka van! Ugyhogy nem oszt, nem szoroz, tobbe-kevesbe pofara megy ugyis.
2012. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A 7. vagyok , nem volt semmi gondom tavaly : zöldkártyalottó reg. után simán ki tudtam mennyi nyaralni Floridába,semmi gondom nem volt belőle.
2012. okt. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 cydor ***** válasza:
100%
En is voltam estaval igy hogy zoldkartyalottora is jelentkeztem. Ha megvan a visszautra is a repulojegy, akkor szerintem kicsi a valoszinusege, hogy nem engednek be. Ha viszont egyertelmunek tunik hogy munkavallalasi szandekkal mesz, pl szerszamokat is viszel akkor mar magyarazkodni kell. Meg akkor is ha nins lakcimed. Az is elony ha mrgvan kihez mesz latogatoba, es ot leinformaljak, hogy nem illegalisan van.
2016. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!