Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Dolgoznátok évekig illegálisan...

Dolgoznátok évekig illegálisan Amerikában, valakinek sikerült jó munkát szerezni így, vagy időközben legálissá tudott válni?

Figyelt kérdés
Nem akarok évekig így élni, még,ha rosszabb is otthon az élet, úgy érzem sok mindenről lemaradok,ha illegális vagyok, annyit nem ér az egész.
2011. okt. 2. 02:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azt az kis idot (amig allampolgi lesz) tenyleg bird mar ki. Gondolj arra a sok emberre aki csak vagyik arra hogy itt elhessen. Te pedig mar itt vagy es csak egy evet kell varni a papirokra.

Az eskutetele masnapjan mar vihet is az oltarhoz es ha elore bekeszited a nyomtatvanyokat kitoltve, akkor mar az eskuvo napjan viheted a papirokat a postara es kb. (allmatol fuggoen) 6-8 honapon belul megvan a zoldkartyad es oda mesz tanulni ahova akarsz.

2011. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Csak sajnos még nem áll készen a házasságra azt mondta, úgyhogy nem biztos, hogy feleségül venne, ezért vagyok ilyen bizonytalan.
2011. okt. 5. 03:47
 13/14 anonim válasza:
Mi lett a story vége? Nagyon érdekelne! :D
2018. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
huh engem is erdekelne!!!
2021. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!