Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Tudtok-e valamit erről a...

Zozo86 kérdése:

Tudtok-e valamit erről a cégről? "newyorki-munka.com" időgondozást építőipari melót és kertész melót ajánlanak New York-ban, szerintetek megbízhatóak?

Figyelt kérdés
régóta szeretnék kijutni az usába esetleg kanadába, de jobban szeretném az usát. esteleg ismertek olyan céget embert bkit aki foglalkozik new yorki munkákkal?

2012. máj. 21. 08:56
1 2
 1/12 manchester10 ***** válasza:
hát én is szeretném tudni hogy nem e kamu,de ahogy néztem hitelesnek tűnik meg elég fasza a weblap:DD
2012. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kamu "szaga" van!


Nyelvtudás nem szükséges? Na ne röhögtessenek már! A weboldal pedig nem profi, mindössze egy szerkesztővel lett összerakva, sablon alapján.

2012. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen és ehhez hasonló honlapok általában mind az átverésről szólnak, úgyhogy óvatosan! befizettetnek egy csomó pénzt veled, aztán munka meg sehol... nem tudom, hogy itt is így megy-e, de ha úgy kezdődik a dolog, hogy fizettetni akarnak veled, azonnal felejtsd el.

Kanadába nagyobb esélyed van kivándorolni (ha van jó szakmád és beszéled a nyelvet), inkább azzal próbálkoznék a helyedben.

2012. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szakács vagyok jelenleg, az is jó kanadába ?
2012. máj. 21. 21:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy el tudsz vele helyezkedni. A [link] honlapon tudsz informálódni a lehetőségeidről. Azt előre mondom, hogy jó nyelvtudás és saját tőke nélkül nincs értelme belevágni.
2012. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
és mennyi az a saját tőke ? ha megvan a pontom is meg ilyesmi ?
2012. máj. 22. 09:11
 7/12 anonim ***** válasza:
A pontod, hogy meglegyen az az alap. A saját tőke szerintem min. 1,5-2 millió, de persze ez sokmindentől függhet hogy mennyire lesz szükséged.
2012. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nyelvtudás nélkül mentem ki, bármilyen hihetetlen is! Pontosan New Yorkban beszélnek a legtöbben magyarul/ zsidó családok, és amerikai családok is!/ na erre varrjál gombot!!!!
2012. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a bizonytalanra kimenni nem javasolt. ha meggyőzödtél róla , hogy a cég valós, csak akkor indulj neki. nyelvtudás minden hova kell, legalább társalgási szinten.
2012. jún. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
oylanokat olvasok hogy szinte sok az illegálisan kinnt tartózkodó és le se szarják őket csak nyugton kell lenni, ebből mi igaz ?
2012. jún. 4. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!