Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Segitsegetek legyszi, hogyan...

Duffyyd kérdése:

Segitsegetek legyszi, hogyan lehet megszerezni a zoldkartyat? Nagyon nehez megszerezni, vki akinek mar van . Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Elore is koszi.

#zöldkártya #letelepedes Amerikaban
2012. jún. 15. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A nővérem lassan 5 éve pályázik rá, eddig sikertelenül.. nem adják azért azt olyan könnyen,és nagy szerencsére is szüksége van
2012. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt leirjak milyen modokon lehet zoldkartyat szerezni. (csalad, hazassag, munka, menekultjog stb.)


Ha nem erted az oldalt mert nem beszelsz angolul, akkor javaslom, hogy tanulj elobb angolul es amikor mar eleg jol erted az olvasott szoveget, akkor ide terj vissza (kulonben addig nincs mirol beszelni):


[link]

2012. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jaj ugyanmár második, nem kell olyan szigorunak lenni :)

[link] ide le van irva magyarul is hogy mik a lehetöségek.

amugy én a helyetekben akik ennyire amerikába akarnak jönni tuti feltenném magam vmi amerikai társkeresöre, aztán hátha. mert amugy kb a házasság az egyetlen épkézláb lehetöség egy átlagos embernek.

2012. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jaj ugyanmár második, nem kell olyan szigorunak lenni :) nem akartam az lenni! basszus tenyleg ott a magyar oldal;) legalabb en is tanultam most valamit, koszi :)
2012. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oksa, kosziii mindenkinek :DD :)
2012. jún. 16. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!