Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Olyan embereket találok itt...

Olyan embereket találok itt akik kimentek az USA-ba dolgozni vagy esetleg komolyan készülnek Amerikába? A szállodatakarítós melóról van szó. Két barátommal készülünk augusztusban.

Figyelt kérdés
Két barátommal készülünk augusztusban. Olyan magyarokkal szeretném felvenni a kapcsolatot akiki kint dolgoznak v élnek és némi infóval szolgállnának.

2012. jún. 23. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen mennék, de hogyan kaptatok zöldkártyát??
2012. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem kaptak...

A szállodai meló fekete munka. Meg lehet belőle élni, senki nem csesztet, csak hazalátogatni nem tudsz, ha illegálisan vagy az országban...

2012. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor kell hazajönni ha már végleg akarsz, két évet simán kibír bárki aki elszánt és bírja a könnyű fizikai munkát. De ha nem tetszik 90 napon belül még akkor is hazajöhet. Ha ennél később akkor érdemes maradni amíg tudsz mert utánna 10 évig nem igen engednek be.Zöld kártyát nehéz szerezni. Zöldkártyalottó, vagy ha beházasodsz, esetleg kitanulsz valami menő hiányszakmát.
2012. júl. 6. 12:58
 4/11 anonim ***** válasza:

A lottó kilőve, ha már itt vagy, azt csak otthonról érdemes. Nagyon utánad néznek :)

Ja az esta 90 napos... :)

Beházasodás nem egyszerű, főleg ha pénzért akarsz, lehet meglógnak a pénzeddel és bukott minden... :)

Ha szerelmes leszel akkor oké.

Nem biztos a 10 év kitiltás. Lehet 3 vagy 5 is...

Hazamenni nem lehet, de rokonok is jöhetnek látogatni ;)

2012. júl. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Olyat én is hallottam, hogy valaki kint dolgozott illegálisan, közben nyert a zk-lottón és amikor jelentkezett, akkor hazatoloncolták és nem kapta meg a zk-t sem.


Azt is meg kell gondolni, hogy mi van, ha beteg leszel, megéri-e olyan messzire, hosszú időre kiköltözni. Csak a fogorvos a magyarországinál tízszer drágábban dolgozik, ha pedig valami komolyabb baleset ér, vagy megbetegszel (vakbélgyula, stb.), akkor lebuksz, fizetheted az irtó drága kezelést (meghalni azért nem hagynak) és utána hazatoloncolnak, kitiltanak egy időre.


A zk lottót hát nem tudom, nem ismerek és nem is hallottam még olyanról, aki itt nyert volna.

2012. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De, pedig valós a zöldkártyalottó, évente pedig 100-150-en nyernek vele Magyarországról. Érdekességképp itt van egy magyar család blogja, akik nyertek a zk-lottón: [link]
2012. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mayarorszagrol max :)

De innen amerikabol mar nem nyerheted meg, ahhoz otthon kell lenni.

Es nem tudhatod mikor kerul rad a sor, mert avilag tobbi reszerol is palyaznak...

2012. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, arra megvan az esély, hogy sose sorsolnak ki. De mondjuk az addig oké, hogy a világ minden részéről pályáznak, de le van osztva ez régiókra a világon, hogy melyik részre hányat sorsolnak ki. Tehát pl. nem fordulhat az elő, hogy mind a több tízezer vízumot véletlenül a távol-keletre sorsolják ki :D Nyilván, ettől még mindig kicsi az esély megnyerni, de kicsivel nagyobb mint a lehetetlen :)
2012. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy le van bontva régiókra, de attólfüggetlenül ha ilyen irdatlan sok magyar megnyeri, ott is sorba kell állni érte... :)
2012. júl. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a kivizsgálás is jó sokáig tart, hogy jogosult vagy e rá...
2012. júl. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!