Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ez az oldal valós? Valóban ad...

Ez az oldal valós? Valóban ad munkát?

Figyelt kérdés

[link]



kételkedem, hogy még egy rendes weboldalt se tudtak csinálni és ilyen ingyesen vannak.



2012. júl. 1. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet elöre tudni, de a Weboldallal mi a baj, minek fizetnének, ha nem muszáj?
2012. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
2012. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsőnek:

1.: egy domian fenntartása 2 évre kb. 2-4 ezer forint. Azaz havi 84-167 Ft. Ügye nagyon nehéz ezt kigazdálkodni!

2.: egy elfogadható tárhelyet kapsz éve 5-6 ezer forintért is. Statikus oldalakhoz nem is kell több. Persze lehet nagyon profi megoldás is, ami havi százezrekbe is kerülhet. De legalább saját domain, minimális webhosting nem viszi csődbe. Nekem, mint magánszemélynek is van saját honlapom, évi 15 ezer forintért.


Ez így elég gáz.


Kérdezőnek: Az indexes beírás nem túl biztató. Beleolvasgattam az oldalakba. Helyismeret nélkül nem tudom mennyi valós, de korrektnek tűnik abból a szempontból, hogy nem látok szédítést. Persze nem olvastam végig mindent.


A telefonos gond, amit az indexen írnak lehet azért van, mert egy kis költségvetéssel dolgozó cég, minimális személyzettel. (Az is lehet, hogy egy ember intéz mindent?)

Nem tudom megítélni, de lehetséges, hogy amit vállalnak, azt akár saját maga is meg tudná oldani a munkát kereső.

Azt, hogy nyelvtudás nem kell, azért nem szabad elfogadni. Kell.

2012. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5mp.eu nem fizetős tárhely gyerekek, teljesen ingyen van nekik az oldal. Különben el kell menni a megadott címre és megnézni, de én nem igazán hiszek benne - lehet, hogy valós, de valószínűbb, hogy kamu.
2012. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El kell menned a címre és megtudod.
2012. júl. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kamu az egesz. Csak hivatalosan foglalkoztatnak a felsorolt cegek. Feketen max egy pizzeriaba tudsz elmenni dolgozni,amerikai tulajdonban levo ceghez nem. Azonkivul felsorol a fo oldalon nehany "partnert". A legelso az egyik legnagyobb bank,de meg a nevet is rosszul irtak. Wells Fargo helyesen es nem Weils Fargo. Azonkivul USA-ban nincs felmondasi ido,ok meg $500-at vonnanak le kilepes eseten.


Ez kamu.10 eve elek az USA-ban, hidd el,es felejtsd el ezt az oldalt. Raadasul tele van helyesirasi hibaval. "Nem-e lehetne" es tarsai/

Pffff....

2012. júl. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tóth Károlyka válasza:

Azen a bloggon írnak olyanok akik tudnak is valamit, nem csak találgatnak: [link]

A munka egyébbként valós, és megbízható, mint ahogyan a hozzászólásokból kiderül. Ezen kívül van ismerősöm, aki ott dolgozik régóta.

2014. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tóth Károlyka válasza:
Voltam kint a barátomnál látogatóba. Múlt héten jöttem haza. Teljesen korrekt körülmények vannak. Jövő hónapban én is megyek vissza hosszabb időre melózni.. Már nem szenvedek itthon tovább. :)
2014. febr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!