Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az USA-ba fogok kimenni egy...

Az USA-ba fogok kimenni egy évre tanulni (ha minden jól megy), és ehhez fogok menni vízum interjúra. (az összes szükséges papír el van intézve) Nektek milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Miket fognak kérdezni tőlem? Magyarul vagy angolul? Előny, ha angolul beszélek? Milyen ruhában kell menni?

Válaszod után légyszi írd oda, hogy megkaptad-e a vízumot, és mikor volt ez!

Nagyon köszi előre is a válaszokat!



2012. aug. 3. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

[link]



ezen az oldalon megnézheted hogy mik kellenek hogy nálad legyenek...amúgy pedig szerintem angolul beszélnek bár még soha ha jól tudom akkor fizethetsz fordítót..de ha nem tudsz angolul minek mész oda???

2012. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam angolul volt az interju, normális utcai ruhában mentem, megkérdezte, hogy mit fogok csinálni, elmeséltem, majd mondta, hogy ok, köszöni szépen. kb 3 perc volt összesen.


VISZONT! Amikor megkaptam a vízumot kiderül, hogy egy év helyett csak 1 hónapra adták meg. Vissza kellett vigyem az útlevelet, és csináltak egy másikat. Akkor persze már semmi beszélgetés nem volt, odaadtam az útlevelet, majd 3 perc múlva benne volt az új vízum. Ja, 2010-ben volt.

2012. aug. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: mondom minden papír megvan... az azt jelenti, h mindennek utána olvastam, mindent kitöltöttem, és mindent beszereztem.

angolul tanulni megyek... és tudok beszélni angolul, de attól még lehet h nem angolul lenne az interjú...

köszi nagyon kedves vagy

2012. aug. 4. 00:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Döncike: köszi :) remélem nekem sem lesz ennél nagyobb problémám!
2012. aug. 4. 00:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a sulival le van zsirozva minden es a papirok is megvannak, akkor szinte kizartnak tartom, hogy elkaszaljanak. Eddig egy ilyen esetrol tudok, de ott nagyon kilogott a lolab, hogy a tanulas csak alibi.
2012. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te hova mész? én is most fogok menni, bár én csak félévre.
2012. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!