Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Honnan tudom hogy valoban ki...

Honnan tudom hogy valoban ki vagyok-e tiltva az Usa-bol?

Figyelt kérdés
Nincs olyan szamitogepes rendszer, ami utlevelszam alapjan megmodja, vagy egyeb megoldas? Tultartozkodtam egy kicsit, de nem vagyok biztos abban hogy ezz barkinek feltunt volna, az utlevelemmel sem nagyon foglalkoztak hazafele. Gondoltam arra is hogy megkerem ujra az Esta-t, hogy megtudjam: ha nemleges a valasz, kitiltottak, ha megadjak mehetek. Mas tipp??????

2012. szept. 4. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha akár csak 1 napot is túltartózkodtál, akkor automatikusan megkapod a 3 év kitiltást! Amikor haza felé jöttél, a határőr automatikusan beviszi a gépbe a kitiltás tényét, melyről nem köteles tájékoztatni! Szóval abban biztos lehetsz, hogy ki vagy tiltva! Az ESTA-t pedig nem érdemes megkérned, mivel, ha esetleg a rendszer meg is adja az engedélyt(mert előfordul ilyen is) , akkor a belépésnél a bevándorlási tiszt automatikusan, mérlegelés nélkül a visszafordítást mellett dönt!
2012. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Eszter858585 ***** válasza:

Ez nem igaz, ami a masik valaszolo irt. 1-tol 179 napos tultartozkodas: ESTA-t tobbe nem hasznalhatod, de elvileg turistavizumot kerhetsz, kerdes, hogy megadjak-e, de hivatalos kitiltas nincs ervenyben.

180-tol 365 nap tultartozkodas= 3 eves kitiltas automatikusan.

365 nap feletti tultartozkodas=10 eves kitiltas automatikusan.

Amikor hazafele jovet becsekkoltal a legitarsasag pultjanal, akkor az utlevelszamodat megneztek, minden legitarsasag automatikusan megosztja ezeket az adatokat a bevandorlasugyiekkel, igy tudjak ok pontosan, mikor hagytad el az orszagot.

2012. szept. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!