Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ment mostanaban valaki Mexikob...

Ment mostanaban valaki Mexikobol kocsival az usaba? Szigoru a beleptetes? Ujjlenyomat?

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 11:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én még sosem voltam de gondolom elég szigorú főleg mostanában mert elég sok illegális van az USA-ban és a legtöbb illegális sztem mexikói.

Amúgy annyira biztos nem nehéz átjutni mert mint mondta nagyon sok mexikói illegálisan él ott.

2012. szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ez oke ezzel tisztaba vagyok! Rosszul irtam a kerdest szerintem! A lenyeg az hogy tultartozkodtam estaval, mikor mentem ki vettek ujjlenyomatot ,gondolom benne vagyok a rendszerbe , most mennek ki ujra de felek hogy vissza kuldenek sokan mondtak hogy mexiko felol egyszeru atmenni kocsival mer ugy esta se kell ugye ,eleg a bordo utlevel! Haverom atjonne ertem kocsival es ugy mennenk vissza! Van ra esely? Ment ott valaki at mostanaban?
2012. szept. 14. 13:29
 3/25 anonim ***** válasza:
Sajnos kétlem, hogy van itt valaki aki tudna neked segíteni és pontos információkat adni. Inkább külföldi oladalokon lenne érdemes ezt megkérdezni.
2012. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igen valoszinu igazad van!!! Azert koszi!! Hatha valaki!!!!! :)
2012. szept. 14. 13:50
 5/25 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok fele, sok határon keltem már át (többek közt olyan határokon is, mint pl. iráni-iraki határ, török-grúz határ, moldáv-ukrán határ stb.), és tapasztalatból azt tudom mondani, hogy egy fő szabály van: Ha rendelkezel az országba belépéshez szükséges dokumentumokkal (személyi, útlevél, esetleg vízum, ugye országa válogatja, hogy mit vár el tőled), és nincs nálad semmi illegális dolog, akkor mindenhol át lehet jutni, tök mindegy, hogy szigorú, vagy nem. Gyakorlatilag, ha a szabályokat betartod nem lehet gond. Ne vigyél magaddal illegális dolgokat, legyen nálad útlevél, és kész, ennyi, az meg, hogy vesznek-e ujjlenyomatot vagy nem nem mindegy? Ott úgyis fogják mondani ha kell, de egyébként gyanítom, hogy igen.
2012. szept. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Csak azert nem mindegy nekem ez az ujjlenyomat tema mert mint irtam voltam kint es sajnos tultartozkodtam, es ha ott is vennenek tolem akkor egybol kibukna hogy tulleptem a multkor a megengedett idot es valoszinu egybol vissza forditananak! ha van nalam illegalis cucc ha nincs! Meseltek nekem hogy neha tok egyszeruen atlehet menni Tijuananal kocsival erre lennek kivancsi hogy vajon tenyleg igaz e??? Jo lenne olyan emberekel beszelni akik mostanaban voltak ott!!
2012. szept. 14. 14:07
 7/25 anonim ***** válasza:
Nos, akkor rád nem igaz a szabály, hiszen ha jól értem a szavaidból, akkor te tul.kép. ki vagy tiltva az USA-ból. Továbbra is azt mondom, hgoy amíg a szabályok szerint jársz el nem lehet gondod, viszont mivel te nem tudsz úgy az USA-ba lépni, hogy ne szegj szabályt, hiszen az a szabály, hogy nem mehetsz, akkor még a leglazább határellenőrző helyen is lehet gondod. Én a helyedben nem próbálnám meg, sose lehet tudni, hogy még ha tegnap laza is volt a határ nem találják-e ki, hogy mától inkább szigorítanak az ellenőrzésen. Mindig be kell tartani a szabályokat, ha az ember külföldön van, ha nem tartottad be anno, akkor legalább most ne próbáld megszegni, mert mi van, ha beengednek, de bent elkapnak? Akkor már visszaeső "bűnöző" leszel, az meg sehol a világon nem nyerő. Nem hinném, hogy annyira életbevágóan fontos az USA-ba menned, de ha mégis, akkor próbálj meg előbb intézkedni valamit a követségen, és megindokolni, hogy te miért is szeretnél nagyon odamenni, hátha beengednek (amúgy nem tudom ilyet lehet-e). Ha meg annyira nem életbevágóan fontos, akkor ott van még 200 másik ország a világon, menj el azok valamelyikébe:).
2012. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kitiltva!!! Es nem is vagyok bunozo!! :) Es ha atengednek a hataron akkor nem is vetek semmilyen szabalyt mert hat ugye ok engednek at ! :)

7 evet voltam kint osszesen, eloszor egyet, utanna majdnem hatot akkor meg nem vettek ujjlenyomatot azutan kimentem de mar az estaval na akkor vettek ujjlenyomatot es kb harom hettel tovabb maradtam mint amennyit lehetett volna!! Igen fontos lenne vissza mennem ez eleg hosszu de tenyleg fontos lenne sajnos a masik 200 orszagban azt nem talalom meg amiert mennem kell!! :) Ezert kene valahogy atcsusszanni!! :))

2012. szept. 14. 14:25
 9/25 anonim ***** válasza:
Ha fontos, akkor is válaszd a legális utat, vagy legalábbis először próbáld meg úgy, irány a követség, vázold az érveidet, és az okokat, és tudakold meg, hogy ilyen helyzetben lehet-e valamit tenni. A "bűnözőt" meg nem szó szerint értettem.
2012. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ja tudom en semmi gond a bunozovel!! :) Lehet igazad van , bemenni a kovetsegre ! De lehet ott tiltanak ki egybol!!! Nem tudom!!!
2012. szept. 14. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!