Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » San Franciscoban élők. Mit...

San Franciscoban élők. Mit szerettek legjobban, és mit utáltok a legjobban a városban?

Figyelt kérdés

2012. szept. 18. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem élek ott, de most voltam ott turistaként. Nagyon-nagyon gyönyörű: a fű, a virágok, a növények... Meg maga az épített környezet is.

Egyvalami nem tetszett: nagyon hideg, ködös és szeles. :( Ez volt az egyetlen "bajom" vele.

De amúgy szívesen élnék ott. :)

2012. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En keves helyet utalok nagyon: Amsterdam es SF. SF belvaros egyszeruen... sok. Sensory overload. Ha SF-ben van dolgom igyekszem Berkeley-ben megszallni es atjarni (igy eltem is ott egy honapig).
2012. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

SF nem egyenlő SF belváros. Vannak nagyon szép kerületei: Sunset, Marina. Mondjuk Berkeley-ben olcsóbb megszállni. :-D De az biztos, hogy a belváros gáz, Nappal még csak-csak a Powel és a Ferry building környéke, de estére ellepnek mindent a csövesek. A Castro is vicces, nekem nincs bajom a kifestett köcsög gyerekekkel, jókat röhögök rajtuk. A Mission keményebb dió, ott nem szeretnék sötétedés után egyedül mászkálni, bár ott is vannak nagyon szép részek.


Az előttem szólóval ellentétben nincs bajom az időjárással, bár én a Bay felöli oldalán dolgozom, amit nem lep be napi 2o órát a köd. Azért az elég szopó lehet. Meg az ocean beach-et is nagyon kedvelem, lehet találni egy csomó sand dollart. Jó, hogy nagyon sokan bringáznak, sokan sportolnak, és az amerikai átlaggal ellentétben itt az emberek sokkal karcsúbbak, mint akár nyugat európában. Összességében jó hely, de örülök, hogy nem itt lakok, bár a BART-tal bejárni az East Bay-ről se túl kellemes.

2012. szept. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!