Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha Amerikába állházasságot...

Ha Amerikába állházasságot kötnék akkor kint maradhatok? Valamint ha sikerül ez az állházasság akkor időközönként hazajöhetek M-országra? Nem kell 5 évet kint töltenem gy hogy nem jövök haza?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 17:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hrm, még Gogolnál is csak valakinek az orra kelt önálló életre, hogy egy áll ilyet tegyen arról még nem hallottam. Még kevésbé hogy ennek kivándorláshoz valami köze legyen.
2013. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát ugyi, álságos a kérdés is!
2013. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem ÁLLházasság!!!!!


Igen, ha házasságot kötsz, maradhatsz itt. Viszont, ha kamu házasságot kötsz, akkor is legalább amíg nem kapod meg a zöldkártyát, együtt kell élnetek, ismernetek kell egymást, mindenre kiváncsiak a hatóságok. Ha megszerezted a zöldkártyát, akkor jössz haza, ahányszor akarsz. Zöldkártyásként minden jog megillet, csakúgy mintha állampolgár lennél, kivéve hogy nem szavazhatsz és nem tölthetsz be bizonyos állásokat.

2013. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 rémuralom ***** válasza:
Nem te vagy az első, aki ezzel próbálkozna. A bevándorlási hivatalnak elég jó módszerei vannak arra, hogy kiszűrjék a kamuházasságokat. Közös fotókat, levelezést kérnek mutatóba, meg egyszerűen csak egymásról faggatnak titeket. Ha túl sok mindent nem tudsz a másikról (vagy vice versa), az gyanús.
2013. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves harmadik válaszoló te már jártál kint?

De amúgy van állházasság.Azt is tudom hogy a hatóság kérdéseket raknak fel nekünk.Igaz azért hogy valaki hozzám jöjjön papíron annak fizetnem kell 1600$ -t.Meg akivel mindezt megkötöm azzal járnom kell hatóságra.

Egyébként tuti hogy megkapom házasság esetén a zöldkártyát?

2013. ápr. 5. 18:46
 6/17 anonim ***** válasza:

"Kedves harmadik válaszoló te már jártál kint?

De amúgy van állházasság.Azt is tudom hogy a hatóság kérdéseket raknak fel nekünk.Igaz azért hogy valaki hozzám jöjjön papíron annak fizetnem kell 1600$ -t.Meg akivel mindezt megkötöm azzal járnom kell hatóságra.

Egyébként tuti hogy megkapom házasság esetén a zöldkártyát?"


ÁLHÁZASSÁG VAN EGY L-LEL, de ez mindegy is. Milyen 1600 dollárról beszélsz? Meg milyen kísérgetésről? Te az egész procedurát nem érted, ahogy látom. Ha hozzámész egy amerikaihoz, akkor bizonyítanotok kell a közös életeteket. Az hogy mennyit fizetsz érte, az megegyezés kérdése!

2013. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A hatóság kérdéseket rak fel pl:. mikor menstruál a párod?,mióta vagytok együtt?
2013. ápr. 5. 19:53
 8/17 A kérdező kommentje:
De mondjuk ha sikerül megegyezni egy amerikaival hogy kössön velem házasságot akkor mennyi annak az esélye hogy megkapom a zöldkártyát?És ha igen akkor mennyi idő időre van szükség mire megkapom? Előre köszönöm
2013. ápr. 5. 19:56
 9/17 anonim ***** válasza:

Ket dolgot javaslok, de azt MELEGEN!!!


1. Vedd elo a regi altis nyelvtankonyvet es gyakorold a helyesirast!

2. Hasznald a GYIK keresot es olvasd vissza a tobb100ezer kerdest a temaban, ugyanis, egyetlen kincsem, meg egy kerdest nem tettel fel ami ne lett volna megvalaszolva mar vagy SZAZSZOR!


Ja de egyet, allhazassagrol meg senki nem erdeklodot :D hahaha

2013. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"De mondjuk ha sikerül megegyezni egy amerikaival hogy kössön velem házasságot akkor mennyi annak az esélye hogy megkapom a zöldkártyát?És ha igen akkor mennyi idő időre van szükség mire megkapom?"


Az esély attól függ, mennyire jól játszátok a szerepet. (Együtt kell élnetek, ismernetek kell egymást, minden apróságot megkérdeznek. Tudom, mert magam is átestem a procedúrán, bár nekem valódi volt a házasságom.)Ha minden jól megy, akkor kb. 6-9 hónap alatt megvan a zöldkártya.

2013. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!