Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Még sosem repültem! Főleg nem...

Még sosem repültem! Főleg nem Amerikába! 6-7hét múlva indulunk, mire lehet számítani egy ekkora úton, illetve milyen érzés a repülés, bármi érdekel, illetve az eltolódások, hogy vannak, mivel érdemes készülni, tényleg bármi?

Figyelt kérdés
csomagba mi kerüljön, át állás mennyire visel meg, mennyi idő az út, milyen a repülés élmény elsőre stb, minden infót szívesen fogadok
2013. máj. 31. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Elég sok ilyen kérdés volt, keress vissza.


Félni nem kell, feladandó csomagba azt teszel, amit szeretnél, csak a fedélzetre vitt csomagban vannak korlátozások folyadékok és szúró-, vágóeszközöket tekintve.


Ha online checkin lesz, akkor magadnak kiválaszthatod hova szeretnél ülni a gépen, ha nappali a járat, akkor válassz egy ablak melletti, de ne szárny fölötti vagy közvetlen amögötti ülést.


Az előtted lévő szék támlájában lesz egy képernyő, nézhetsz filmeket, hallgathatsz zenét, minden rendben lesz.


Az időeltolódás a gép fedélzetén nem számít, majd landolás után fogod érezni ha sok időzónát utazol át (ha a Nyugati partra mész), ha a keleti oldal a cél még azt sem fogod megérezni.

2013. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha félsz a repüléstől akkor inkább a repülőgép szárny előtti részére próbálj meg helyet foglalni, az ráz a legkevésbé ha légörvénybe/viharba megy a gép. Ha nagyon félsz foglalhatsz a vészkijárat mellé is, ha az megnyugtat. Csak a mosdóktól minél távolabb mert egy hosszabb úton nagyon zavaró tud lenni az állandó járkálás. Egyébként semmi extra a repülés, bár az első 1-2 óra biztos érdekes lesz számodra, utána marha unalmas. Én New York-ba szoktam repülni az olyan 10-11 óra átlagban Budapestről, de úgy tudom, hogy már nincs közvetlen járat, így az átszállás/ok időtartamát add hozzá és megkapod a végeredményt.

Én most megyek majd 3 hét múlva Róma-i átszállással így nekem is lesz vagy 13 óra.


Ha tudsz angolul, tudsz nézni filmet amit a fedélzeten vetítenek. Ha nagy szerencséd van és pont olyan gépet fogsz ki amit az első írt, akkor több lehetőséged lesz lefoglalni magad. Az átállás az első néhány napban furcsa lehet, főleg minél nyugatabbra mész, mert már fáradt leszel ottani idő szerint este 6-kor.:) De egy pár nap alatt könnyű megszokni, inkább ha hazajössz akkor lesz húzósabb, főleg ha szeretsz éjszakázni.



Csomagodban semmiképpen ne vigyél egy gramm húst, zöldséget, semmit!!! Nem lehet semmilyen élelmiszert bevinni az országba kivéve csoki, keksz stb...

Ha ilyennel elkapnak elkobozzák+valószínű hogy vissza is fordítanak már a reptéren.:)


Meg van a jegyed visszafele is? (ha nincs el se indulj)

Milyen légitársasággal mész?

Melyik városba mész?

2013. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem gaz az idoeltolodas, mert nyugatra repulsz es hosszabb lesz a napod. majd ha hazafele jossz akkor lesz szar. Az ejszaka lesz vagy 3 oras a gepen, aztan kb 0 alvassal rohansz a csatlakozasodhoz es mire hazaersz teljesen ko ra lefarasztod magad. En kb azt sem tudtam mit csinalok. Mindent kiontottem, estem-keltem mint egy rossz reszeg.
2013. jún. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


- Igen oda-vissza lesz a jegy.

- Légitársaság még nem dőlt el.


- "bronx" "manhatten" "harlem" "brooklyn" a látogatási célok, ezek között akarok megszállni majd poziciónálva magamat, csak elég húzósak a szállások

2013. jún. 2. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!