Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Camp Leaders-hez szükséges...

Applepie kérdése:

Camp Leaders-hez szükséges referenciák?

Figyelt kérdés

Helló!

Azokat kérdezném, akiknek már van tapasztalata a CampLeaders jelentkezésben. Szükséges ugye 3 referencia. A honlap ezt írja: "a rendszer küld a referenciaadódnak egy linket, amire rákattintva ki tudja tölteni a referenciádat". Ez pontosan hogyan működik?

Angolul kell megcsinálni a referenciát?

Milyen kérdések vannak itt?

Bővebb kifejtős kérdések (pl. miért tartja a referenciaadó alkalmasnak az illetőt) vannak vagy csak ilyen jelölgetős???


Előre is köszi a válaszokat :)


2013. jún. 8. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

angolul kuldi ki a rendszer neki a kitoltendo dolgokat. kb 2 oldalas es 10 perc alatt megvan. En kamu embereket is megkertem, hogy adjanak referenciat mint tanar es igy gyorsabb volt a jelentkezesem.


Azt ugye tudod, hogy csak jovore tudsz mar kimenni?

2013. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ :) Igen, tudom, hogy idén már nem mehetek, nem is akarnék még, csak max jövőre. Csak most kezdtem pontosan utánanézni ennek és gondolkodtam, hogy ki legyen majd a referenciám :)

És te ki is jutottál dolgozni?

2013. jún. 9. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!