Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába hogy van ez a...

Amerikába hogy van ez a körözéses dolog? Ha egy másik megyébe átmegyek akkor már nem körözhetnek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 19. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Az USAban? Miert ne korozhetnenek? Magyarorszagon szerinted abbahagyjak a korozest, ha atleped a megyehatart?

Orszagon belul korozhetnek, nem tudsz elbujni. Meg Mexicoba sem, mert ha elkapnak kiadatnak.

2013. júl. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bárhova mész, megtalálnak, hiszen ha körözés alatt állsz, akkor szövetségi szinten keresnek, azaz az ország minden részén.
2013. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen bárhol körözhetnek az országon belül.

Egyébként nagyon sok bűnöző megy át Mexikóba,mert ott a közbiztonság meglehetősen rossz.

2013. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak azért mert régebben néztem 1 filmet és rohant a rendőrök elől a csávó és arrébb lépett 1 lépést és ott már nem tartóztathatták le
2013. júl. 20. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen simán megtörténhetett, nem ismerjük minden állam törvényeit.
2013. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a film az film, nem a valóság
2013. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne higgy el mindent, amit a filmekben latsz. Plus elkepzelheto, hogy nem megyehatart lepett at, hanem "atlepett" Mexicoba. Mexicoba a rendor nem lephet csak ugy be, vagyis nem mehet utanad, de ha a tul oldalon a mexicoi rendorok elkapnak, akkor az USA keri toluk a kiadatasodat.
2013. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én a Szökésben láttam, hogy amikor menekültek akkor pl. Ohio államban körözték Scofildot a megyei rendőrök de amint átlépett egy másik államba ott már az Ohio megyei rendőrök nem kaphatják el. Mármint ha valaki megtalálja akkor biztos elkaphatja csak az már nem az ő körzetük. Amúgy pedig a nemzeti rendőrök az FBI bármelyik államban nyomozhatnak. Lehet hülyeséget írtam akkor bocsi én csak a sorozatból írtam egy példát, ami ezzel kapcsolatban eléggé valóságosnak tűnik.
2013. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a sorozat az sorozat, a film az film, a valóság az meg valóság :)
2013. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!