Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hol jobb élni: California,...

Hol jobb élni: California, Illinois vagy Pennsylvania?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Bárcsak én is ilyen kérdéseken gondolkozhatnék.......California.
2009. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
szerintem is California, annak is a déli része. a másik hideg, és a tököm van már tele a hideggel. :)
2009. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

Micsoda probléma:)

De egyébként egyértelműen California, az a legdinamikusabban fejlődő állam az USA-ban, de persze az is számít, hogy milyen szempontok a fontosak neked.

2009. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
74%
Próbálj meg olyanokat keresni,akik már éltek élnek kint. Amerikai magyarok szervezeteit,vagy fórumot a neten.
2009. nov. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%
...idióta kérdés: ha nincs lóvéd teljesen mindegy, hol élsz; ha tele vagy lóvéval, akár Albániában is jól élhecc...
2009. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem ezt meg, mert kinn szeretnék később élni, és szerintem nem mindegy hol él az ember. Mindenhol mások az emberek és az országok is nagyon különböznek.
2009. nov. 15. 19:01
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
...elhiheted, egy ezt nem fogod megtudni egy ilyen, a neten feltett kérdésre adott válaszokból...mert ha még a Sopron és Miskolc között szeretnél választani?!?!?...most is fenntartom a korábban adott válaszomat: mindegy, melyiket választod, ha van pénzed: no problem...
2009. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
67%

így van.ha beteg vagy akkor orvoshoz fordulsz és nem a szomszédod kérdezed meg,mert az nem ért hozzá. olyanokat kell keresni,akik kinnt élnek,vagy éltek ezeken a helyeken.

talán itt találsz hasznos fórumokat szervezeteket.


[link]


a másik,hogy sztem ott Államon belül is hasonló lehet,mint nálunk. Miskolc nem ugyanaz,mint Budapest vagy Szeged stb stb

2009. nov. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
...marhaság...ha van elég lóvéd, szinte mindegy, hol élsz...legfeljebb azt kell kiválasztanod, hogy hegyek között, vagy a tengernél, melegben, vagy hidegben, külvárosi környezetben, vagy forgalmas belvárosban szeretnél élni...erről meg nem másokat kell kérdezgetni, hanem elő kell venni egy térképet....
2009. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Micsigen vagy Óhájó vagy Alabama.


Ahol 365 napig süt egy évben a nap, ott nem lehet rossz alapból. :)

Cali rulez! :)

2009. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!