Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Munka lehetőség van Amerikában?

Munka lehetőség van Amerikában?

Figyelt kérdés
Szivesen látják a magyarokat? Van lehetőség karrier építésre?
2013. dec. 4. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Miért nem olvasod vissza a sok százezer kérdést ami ugyanaz mint a tied?? Ott vannak leírva a válaszok is.
2013. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha visszaolvasnál, tudnád, hogy munkavállalással lehetetlen kijutni...
2013. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lényeges, hogy hány éves vagy. Rugalmasnak, nyitottnak, kitartónak kell lenned, ami a kor előrehaladtával egyre kevésbé megy. Amerika óriási ország, mindegy, hogy honnan jössz, a legtöbben azt sem tudják majd, hol van Magyarország.. Kivéve: Florida, ott rengeteg magyar él. Emigránsként, csak úgy nem fogsz kijutni, vagyis nem fognak beengedni. Akiket én ismerek, azok lentről kezdték és még mindig nem jutottak tovább (fizikai munka), de ez a bevándorláspolitika miatt is így van. Készülj fel rá, ha valahogy kijutsz, hogy több évig nem fogsz tudni visszajönni, ott nincs biztosítás, mindent zsebből kell fizetned. Én próbálnék Floridában magyarokkal kapcsolatot felvenni. Amerika multikulti ország, minden előítéletedet itthon kell hagynod. Szerintem szerencsével és nagy adag szorgalommal és amit már írtam, ott el lehet érni dolgokat.
2013. dec. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cydor ***** válasza:

A "legegyszerubb” tanulokent vagy osztondijjal kimenni es olyan kapcsolatokat kiepiteni hogy pl az egyetem bevon q kutatasi projektbe fizetesert. Igy akar 10 evre is lehet hosszabbitani a tartozkodast. Ennyi ido alatt meg mar boven lehet szakmai hirnevet szerezni, es kulso ceghez elszegodni. Azzal zoldkartyat elintezni.

Mas esetben szerintem oriasi szerencsevel csak.

2014. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!