Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mik az olyan szakmák Kanadában...

Mik az olyan szakmák Kanadában, amik nekik fontos, kell, hires szakma?

Figyelt kérdés
A KÖZGAZDÁSZOK fontosak naluk????????????

2014. jan. 3. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

"A KÖZGAZDÁSZOK fontosak naluk??????"


Ha kanadai végzettséged van, akkor igen, elhelyezkedhetsz. Kanadát nem véletlenül hívják az diplomás taxisok országának, mert külföldi végzettséget nagyon kevés cég fogad el, sok diplomás kénytelelen taxizni, mert nem tud elhelyezkedni.

2014. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bányamérnök, hidd el kapkodni fognak utánad.
2014. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kozgazdaszokkal Dunat lehet rekeszteni, nemcsak Kanadaban.


Itt a hivatalos 'Skilled Worker' form, amit ki kell tolteni. Nem tul egyszeru megfelelni a felteteleknek...


[link]

2014. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Legnagyobb sikered az orvosival (vagy esetleg pszichológiával, de ott is minimum klinikai pszichológia végzettséggel) van, mivel orvosra minden országnak szüksége van. Vagy esetleg tudósra (biológus, geológus).
2014. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egy ismerősöm fél éve települt ki, ács, asztalos szakmában konkrétan szívesen fogadták, mert keresett szakma. Persze alapos tortúra volt elintézni a különböző engedélyeket, de már volt is állása, mikor kiment. Ha jól tudom skype-on interjúzott a mostani munkahelyére, EB-a is van, minden t
2014. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Előző vagyok, ez lemaradt - minden törvényesen.
2014. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az én ismerősöm is asztalosként ment ki, és mostanra már alapított egy kisebb céget
2014. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!