Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szerintetek mikor érdemes...

Szerintetek mikor érdemes kimenni az USA-ba?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 11. be járok gimibe. Már nagyon régóta rajongok az Államokért. Az érdekel, hogy szerintetek hogyan lenne érdemes kimenni? Itthon milyen szakmát tanulja meg amivel könnyen eltudnék helyezkedni kint ? A kint élő magyarok általában mivel foglalkoznak kint ?
2014. jan. 23. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
gyere minnel elobb...amugy en nyugdijas vagyok
2014. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
írhatsz, ha van konkrét kérdésed, mert ez így elég zavaros...:)
2014. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

privi uzenetre valaszolnek..


amint emlitetettem nyugdijas vagyok, kaliforniaban elek..

A Kadar jani fele paradicsombol szakadoztam (diszidaltam) ide Kaliforniaba.

A kezdet bizony nagyon nehez volt, de sikerult egy uzletet csinalnom es 55 evesen nyugdijasok lettunk.

Tanacsot adni nehez mert mindeki szituja kulonbozo.Tanuljad az angolt mert az lenne az elso lepes. A bevandorlasrol mar irtak itt.

eleget, nezzel utanna.

Itt elo magyarok akit ismerek, villanyaszerelo, viz-gaz szerelo, software mernok akik jol kerresnek .( hogy mennyit az a kerdest itt nem ismerik)

Sok sikert neked..

2014. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

> Már nagyon régóta rajongok az Államokért.

> Kádár-korszakban disszidáltam


Hahó, ez az USA már nem az az USA! Hacsak nincs jó szakmád, itt bizony szegénység és ínség vár, az amerikai álomnak vége! Ezt írom szorgosan minden ilyen topicba...


Én Kanadába költöztem 33 éves fejjel, világszerte keresett foglalkozással, évtizedes szaktudással. Így lehet...

2014. jan. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
*évtizedes tapasztalattal. Már nem tudom mit gépelek, késő van :)
2014. jan. 24. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval abszolút, a Kádár-korszakban disszidáltaknak nem kéne hitegetni a most készülőket. Főleg mert az USA-ba még sokszor egy világszerte keresett szakma se elég ahhoz, hogy zöldkártyát kapj. Ez már nem az a világ, ahol tárt karokkal fogadják a külföldieket.
2014. jan. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 fGhw39-84th ***** válasza:
53%

"Szerintetek mikor érdemes kimenni az USA-ba?"

Attól függ, hogy mit szeretnél csinálni... ha síelnél, akkor inkább télen. Ha tornádót szeretnél megfigyelni, akkor inkább tavasz végét, nyár elejét javaslom.


"Az érdekel, hogy szerintetek hogyan lenne érdemes kimenni?"

Repülőgéppel. Mindenképpen ez a legoptimálisabb kijutási lehetőség.

2014. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
utolsó, te fogyatékos vagy
2014. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

igaz, Kadar alatt vagy ma kulfoldre menni bizony nagy kulonbseg.


Ha valaki kicsit is ertelmes es alaposan utannanez a dolgoknak konnyen rajōn milyen reális eselye van.

2014. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, akkor menj ki egyetemre. Ha kint diplomázol, már nem olyan nehéz állást találni... (Esetleg összeházasodsz valakivel)
2014. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!