Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Így van esélyem bevándorolni?

Így van esélyem bevándorolni?

Figyelt kérdés

Kiválasztottak a 2015-ös vízumlottó programban.

De sajnos nincs sem érettségim, sem szakmámban eltöltött 2 év munkaviszonyom az elmúlt 5 évben.

Férjem is jelentkezett, őt nem választották ki, de érettségije, és munkaviszonya is van... (bár olvastam volna előbb a feltételeket)


Így lehet bármilyen módon kérelmezni, hogy mégis bevándorolhassunk?



2014. máj. 1. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
nincs esélyed. világosak a feltételek, melynek te nem felelsz meg! mielőtt jelentkeztél, illett volna elolvasnod a feltételeket!
2014. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 fGhw39-84th ***** válasza:
37%
Látod, ezért van az, hogy a kihúzottak fele kap csak ténylegesen zöldkártyát... Semmi gond, majd legközelebb.
2014. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

fGhw...

nem azért tettem fel a kérdést, hogy itt is oszd az észt, mint minden Amerikával kapcsolatos kérdésnél. Az ember csalódik, te meg idejössz egy "látod ezért..." kezdetű hozzászólással. Egy p*raszt k*cs*g vagy. (Nem ez az első hozzászólás, amit olvastam tőled...)

2014. máj. 4. 17:04
 4/8 fGhw39-84th ***** válasza:
67%

"Egy p*raszt k*cs*g vagy."

Szerencsére te pedig egy világlátott, itelligens úrihölgy. Ja, nem.


Figyelj, te kis seggdugó, idesüss:

[link]

"inability to satisfy all of the visa lottery requirements."

Gondolom angolul se tudsz, úgyhogy lefordítom neked: a zk lottó nyertesek közül azért csak kb fele kap végül zöldkártyát, (többek között) mert nem teljesítik a kritériumokat. Érted? Azért, mert tanulatlan, mihaszna, értőolvasással sem rendelkező proliból ők is igen jól állnak, és köszönik szépen nem kérnek belőlük.


BTW nem tudom, hogy mi volt a bajod a válaszommal, a végén még egy is bíztatást is kaptál a következő húzáshoz. :D


De felőlem aztán nyugodtan megpróbálkozhatsz átverni a hatóságokat, biztosan hülyék gyülekezete, és végülis azokat a kritériumokat is biztos csak poénból írták ki! És bárki aki mást mond az 'tipikus visszahúzó magyar', csak ti vagyok szépek és okosak. :D

2014. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A bajom azzal van te kis butus, hogy minden Amerikáról szóló témában fölényeskedsz, ezt szerintem más is megjegyezte már neked... Nem segíteni, vagy normálisan válaszolni jöttél, hanem finoman beszólni. Unatkozó kis tini fiúcska vagy csaj nélkül, inkább verd a kis k*kidat, ne itt játszd az eszed, hogy te mennyire Amerikában vagy...

Tudok angolul, talán jobban mint te kis tinip*cs, csak későn olvastam a szabályokat, ugyanis majdnem lemaradtunk a jelentkezésről családi problémák miatt, és nem volt időm előtte azzal sz*rakodni.


Ki beszél itt meg hivatal átveréséről? Értelmezz fiam, aztán írj... (A következő válaszod hiába jön, mocskolódhatsz, én itt lezártam az értelmetlen vitát...)

Ha az én fiam lennél, már jól megneveltelek volna drága. :)

2014. máj. 5. 21:23
 6/8 fGhw39-84th ***** válasza:
50%

"A bajom azzal van te kis butus, hogy minden Amerikáról szóló témában fölényeskedsz"

Szóval nem azzal, hogy a válaszaim nem pontosak, vagy hibásak. :D


"Ha az én fiam lennél, már jól megneveltelek volna drága. :)"

Fiad? És még egy nyomi kis érettségid sincs? :D Mit akarsz csinálni így amerikában?


BTW, ha már a nevelésnél tartunk, anyád nem mondta kiskorodban,hogyha csúnyán beszélsz, szappannal kimossa a szádat? Mert rádférne.

2014. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bea333 válasza:
Van valami eselyed arra, hogy letedd az erettsegi viszgat mielott az alatamaszto dokumentumokat vissza kell kuldened?
2014. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kisorsolástól számtott egy éven belül el kellene inditania az egész bevándorlást megelőző procedúrát és miután (ha) megkapta a beutazáshoz szükséges vizumot azzal a kiállitástól számitott 180napon belül be kéne lépnie az államokba. (sztem felejtős.)

Magyarországon levelező tagozaton leérettségizni kb három év (de minimum kettő) 1 éven belül nemfog tudni leérettségizni.

2017. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!