Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Készűl mostanában valaki az...

Készűl mostanában valaki az U. S. A-ba?

Figyelt kérdés
Van valaki aki megy vagy menne ki mostanában, akár közvetítőn keresztűl? vagy ismer ilyet?

2014. jún. 30. 13:52
 1/3 belur válasza:
Szia én és barátnőm akarunk kimenni minél hamarabb most keresgélünk megbízható emberkét :)
2014. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és,hogy alakul a dolog? merre felé terveztétek?
2014. júl. 4. 12:24
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Családdal voltam, szülők+testvérem. Mondhatni, hogy kirándultunk egy nagyon jót. :-)

Long Beachben laktunk a "Motel7"-ben, de ha arra mész nem ajánlom, mert kiütéseim lettek a testemen a 3. hét után. Lehet valami kis atka szerű bogarak megharapgáltak. Egy hónap múlva tűnt csak el.

Hollywood szuper jó, oda ajánlom a túracipőt, mert minden homokos és sok sok dombon keresztül vezet fel az út. Nagyon szuper hely.

Las Vegas- csak annyit mondok. Bűn lenne kihagyni!

Beverly Hills- maga a menyország, gigantikus gazdagság, kocsik, házak

Venice/Malibu beach- tömött hely, de egy élmény, az igazi Amerika az ilyen helyeken van!

Queen Mary- tavaly épp Diana kiálítás volt, megnéztük, nagyon szép hajó. Ma már csak áll, egyszer mentek csak vele. Londonból- Los Angelesbe (Long Beach városrészébe- ott áll)

Járni a sok üzletet, potom áron vásároltunk ruhákat, keresd az OUTLET centereket, minden olcsóbban van, mint máshol

A mosodákat nyugodtan vedd igénybe, gyorsak és tiszták.

Ne álldogálj az út mellett, nézkelődni, én ezt tettem és kiordibáltak rám a kocsiból hogy mit álldogálsz ott?! :D

Tilos bemutatni autósoknak! Óvakodj és kerüld messziről a rendőröket.

Járd Los Angeles belváros részeit (igen, többes számban írom, mert sok belvásori része van). Keresd a sztárokat, járj nyitott szemmel. Egyél hamburgert, de csak is olyat, amin előtted sütnek és előtted is csinálják.

A McDonalds-ot kerüld, egyél inkább a Dannys-ben.

Nagyjából ennyi.


Én június felé megyek. :-)


Ha gondolod mesélek az útról is. Csak írj bátran. :-)


[Ha információdús a válasz nyomj egy zöld kezecskét.]

2014. szept. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!