Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadába munkávállalási...

Kanadába munkávállalási nélkül lehetőség van-e munkát találni, mint pl az USA-ban?

Figyelt kérdés
(Vancouver vagy Toronto és vonzás körzetük érdekelne inkább ill azon része ahol ily módon lehet találni vmit)

2014. júl. 4. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenhol találhatsz munkát és dolgozhatsz feketén. sokan szokták itt irogatni a hozzá nem értők,hogy majd elkapnak és haza...nak. ez hülyeség. én csak magamból indulok ki,már több mint 3 éve vannak papírjaim és egy napot nem dolgoztam hivatalosan, nem azért mert én nem akartam. hanem mert ahogy otthon,itt is sokan nem szeretik bejelenteni az embert. csak nagyobb ország és még nehezebben ellenőrizhetőbb. A nyelvtudás számít nem a papírok.
2014. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen, nagyon sok a lehetőség, de viszont kevesebbet is kapsz papír nélkül (ez nem mindig igy van) ha pedig nem megbízható emberekkel dolgozol, könnyen lehet hogy ki se fizetnek (ha így van akkor pedig nem tudsz mit csinálni, legális uton legalábbis...)
2014. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!