Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kivándorlás az USA-ba? Zold...

Kivándorlás az USA-ba? Zold kartya, allampolgarsag

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves vagyok , egy évet éltem kint az USA-ban , cserediakkent tanultam az egyik allam helyi gimnaziumaban. Lett ott is egy 'masodik csaladom' , barataim stb stb es igazabol imadtam kint elni. Nagyon vissza szeretnek menni , viszont ugy akarnek menni , hogy akkor mar kint is maradjak , egyetemre szeretnek jarni kint majd ha elvegeztem ott is telepednek le. Viszont! ahogy utananeztem a dolgoknak , szinte lehetetlen kulfoldikent letelepedni amerikaban , allampolgarsagot , zoldkartyat megszerezni , ezert kernem azoknak a segitseget akiknek esetleg van tapasztalatuk , hogy esetleg van-e valami kiskapu , a hazassagon stb-n kivul , ahogy meg lehetne szerezni a zoldkartyat majd az allampolgarsagot? a valaszt elore is koszi:)



2014. aug. 28. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Zöldkártyát, állampolgárságot nem tudsz.

Ha van pénzed az egyetemre, akkor arra nem olyan nehéz tanulói vízumot szerezni.

Aztán ha ügyes vagy, akkor találsz időközben egy céget, aki majd az egyetem után szponzorál és akkor kaphatsz munkavállalói vízumot. Ez még mindig nem zöldkártya, de így már kb 10 évet kint lehetsz, ez idő alatt akár meg is házasodsz, vagy nyersz a zöldkártyalottón.

2014. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 fGhw39-84th ***** válasza:
52%
Miért nem kérdezed meg a "második családod"?
2014. aug. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

> Miért nem kérdezed meg a "második családod"?


Honnan a fenebol tudnak? Te pl. tudod hogy egy algeriai milyen feltetelek mellett dolgozhat es telepedhet le Magyarorszagon??

2014. aug. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 fGhw39-84th ***** válasza:
27%
Igen tudom. :) És vajon hány algériai tudja?
2014. aug. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szabina555 ***** válasza:
39%
én úgy tudom, ha kellő ideig kint élsz, stb. teljesítesz csomó minden feltételt, akkor megkapod a zöldkártyát, ha igényled. ez akkor így nem igaz?
2014. aug. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Zöldkártya lottó. Úgy tudom, hogy elég sok esélyed van nyerni, mert ipl a sorsolás utan sokan visszautasítják, stb...
2014. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
en csak azt nem ertem,hogy ha itt akarsz letelepedni akkor mi a bajod a hazassaggal? magyarorszagrol akarsz hozatni menyecskenek valot? hat nem egy itteni lanyt veszel el ugy is?
2014. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bea333 válasza:
Hazassagon keresztul (amerikai allampolgarral) zoldkartyat kaphatsz.
2014. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!