Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Bronxnak tényleg csak az...

Frank1997ize kérdése:

Bronxnak tényleg csak az északi és déli része veszélyes?

Figyelt kérdés
Mármint annyira hogy oda még nappal se járhat fehér ember?

2014. nov. 29. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, túl van lihegve ez a dolog. Nappal simán mehetsz, éjszaka jobb, ha elkerülöd, de én jópár hónapig arra jártam éjszaka is, aztán mégis élek...
2014. nov. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.szóval akkor tényleg lenyugodott a kerület a 70-es évek óta.
2014. nov. 30. 03:46
 3/12 A kérdező kommentje:
Majd ha elmúltam 18 kiszeretnék menni está-val csak az a baj hogy a faterom nem fog kienhedni manhattanből még a brooklynt queenst és még a staten islandet se nézhetem meg.csak manhattan mert ő szerinte ha bemennék bronxba brooklynba queensbe staten islandbe sőt még harlembe is NAPPAL 2 másodperc alatt holtan találnám magam.én hiába mondom neki hogy nézzen utána.még a zöldkártya lottót is hülyeségnek tartja.nem tudom mit csináljak nagyon érdekel a másik négy kerület is manhattanről már mindent tudok.
2014. nov. 30. 03:54
 4/12 A kérdező kommentje:
Meg másrészt.ha tényleg olyan veszélyesek lennének akkor még a városnéző busz se járna arra.tényleg ezt mondani fogom neki
2014. nov. 30. 04:54
 5/12 gunzin ***** válasza:

Szerintem is rendben van nappal ,viszont ejszaka azert erdemes elovigyazatosnak lenni ! :)

Sokan szapuljak South Bronx-ot, viszont szerintem ahol erdemes nappal is oda figyelni az west side a 170-180 utca kozott, a Washington Heights, ahol a sok Dominikai es Puerto Rico-i eleg oruletesek !

megtalalod minden utca sarkon a 10-12 tagbol allo "Gang-et" akiknel van minden fajta foldi jo :D

(tapasztalat, jartam oda furni egy csajt ) :D

2014. dec. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na az jó:)
2014. dec. 1. 22:39
 7/12 A kérdező kommentje:
5.Gondolom akkor neked van ismerettséged abban a kerületben
2014. dec. 2. 23:51
 8/12 gunzin ***** válasza:

nem.

inkabb ugy fogalmaznek hogy probalok jokor, jo helyen lenni, hogy ne legyen gond :)

..egykent le fog foni a kave :D

2014. dec. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szóval azt akarod mondani hogyha van megfelelő helyismeretem akkor megúszhatom hogy ne lőljenek le bronx veszélyes részein(neighborhood)is.
2014. dec. 5. 18:47
 10/12 gunzin ***** válasza:

hat figyelj ..

amikor lovoldozesek vannak , az ALTALABAN azert tortenik mert drog dealer-ek harcolnak a teruletukert, vagy esetleg ott valami mar elore ki volt tervelve hogy igy fog tortenni !

Szoval hogy te setalsz az utcan egyedul, jon veled szemben valaki, es jol fejbe lo, es tovabb setal, arra nem igazan van esely, ha csak nem narko hatasa alatt van az arc !

De jelzem meg 1x, ez New York (nagy varos) szoval barmi megtortenhet :)

rovid story : mentem munakba szombat reggel 6-kor CT allambol, Metro North-al es Harlem 125th utcanal szalltam le, es setaltam a 2 utcavval lejebbi subway-hez, amikor kb. 10-12 tagbol allo fekete csoves ult a jarda szelen vagy a kukazott irodai szeken, es persze kiszurtak hogy elottuk setal egy feher srac es beszoltak hogy en mit keresek itt, erre valaszoltam hogy keress inkabb munkat, ne a jaro/keloket zaklassatok, utanna pedig futottam 2 utcat , mert megakartak verni :D

szoval ez NYC , ettol olyan, amilyennek kell lennie :) ha van keresed, irj privatot :)

2014. dec. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!