Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen biztosításokat kössek...

Milyen biztosításokat kössek amerikai tartózkodásom idejére (kb.1 hónap)?

Figyelt kérdés
Utas-, egészség-, életbiztosítás vagy más egyéb biztosítást?
2008. aug. 19. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

utas biztosítás tartalmazza a z utazásod alatt felmerülö baleset egészség biztosítást, halál esetén a haza szállítást. vagy ha hosszabb ideig korházba leszel akkor hozzátartozó kiutaztatását tartozkodását. csomagra ha ellopják (persze zárt helyröl, stb..) az utasbiztosítások álltalában mindig ugyan azt tartalmazzák max az összegek más. pl egy magas biztosítás egy igen drága mütéte is áll , míg egy olcsobb csak sürgöségi mütétet.

ez úgy néz ki hogy soha nem hagynak meghallni, mindig kapsz ellátást, de ha nincs biztosításod akkor ki kell majd fizetned.

amire nagyon figyelj hogy ha lehet világ méretü vagy amerikai utasbiztosítást válassz. ez azért kell mert én egy csúnya torokfájással mentem amerikába dokihoz (már hetek óta fájt) volt utasbiztim de valami europai amit ök nem ismertek, és azt mondták hogy adnak számlát intézzem el én hogy kifzetik-e, na inkább benyeltem azt a 60 dollárt.

menj be egy nagy utazási irodához pl Vista travelhez és mond meg hogy egy hónapra szeretnél utasbiztit USA-ba, mit ajánlanak. és itt lerészletezik neked, árral.

2008. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2008. aug. 20. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!