Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha a barátnőmmel egyszerre...

Ha a barátnőmmel egyszerre jelentkezünk au pair-nek az USA-ba, van rá esély, hogy nagyjából egy helyre kerüljünk?

Figyelt kérdés
Hogy legalább havonta egyszer tudjunk találkozni. Nem kell, hogy a szomszédban legyen, de jó lenne néha találkozni.
2015. febr. 17. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy, hogy egyszerre jelentkeztetek, vagy sem, ennek elég kicsi az esélye.
2015. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem esély kérdése. Inkább az a valószínű, hogy nem lesztek olyan közel egymáshoz. Ez nem tábor, ahol eldönthetitek, ki hova akar menni
2015. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azèrt szeretnènk egyszerre jelentkezni, hogy a 12 hónap munka után a 13.-ban együtt utazgassunk.:) Köszi a válaszokat, majd irodákban is èrdeklôdöm persze.
2015. febr. 17. 19:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezt a kérdést nem értem. :D :D :D

Mi köze van az azonos időben leadott regisztrációhoz, a lokális távolsághoz? :D

Ez az egész úgy működik, pl.: APIA-nál, hogy leadod a jelentkezésed, elmész interjúra, kitöltesz egy tesztet, megkapod a választ, hogy részt vehetsz a programban, megkapod a kis adatlapodat. Kitöltöd, és várod a jelentkezőket, ugyan ezt csinálja a barátnőd. És ha rátok talál a megfelelő család, megfelelő környezetben, akkor szépen elkezdtek beszélgetni, megtörténik a matcholás.

Nyilván ha az egyikőtök megtalálja a tökéletes családot, utána a másik tud avval is kooperálni, hogy ha írnak a közelében élő családok, akkor azokat előtérbe helyezi.

De én ezt biztos, hogy nem kockáztatnám be.

Ha barátnőmmel jelentkeznék, akkor nagyjából egyszerre bonyolítanánk, de tuti nem egyszerre találnánk családot, lehet neki 2 hét alatt sikerülne, nekem meg 2 hónap alatt, vagy fordítva.

Illetve csak azért menjek egy családhoz élni, hogy közel legyek a barátnőmhöz??! Kibírhatatlan lenne.

Amerikába a családhoz kell igazodni, hogy ők megfeleljenek, a lehető legnagyobb mértékben, és a lehető legjobban megfeleljen a hely is.

Jó hely, jó család, és csak ezek után jön az, hogy na és a barátnőm milyen messze került.

2015. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!