Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Állandó gyógyszerszedésre...

Állandó gyógyszerszedésre szoruló embert befogadnak Észak Amerikában? Cukorbeteg vagyok, gyógyszert kell egész életemben szedni (később lehet, h inzulinoznom kell majd), és lehetőségem lenne kiköltözni. Ez nem kizáró ok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. De attól függ mi a cél. A kiköltözést úgy értsem állampogárságot szeretnél? mert annál nem tudom mik a feltételek, de kiutazni és kint élni is lehet cukorbetegséggel.
2010. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem amerikában nincs társadalom biztosítást, ott magadnak kell a biztosítást fizetned ami nem is kevés, egy ilyen betegségnél lehet hogy a biztosító egy magasabb összeget szab meg. de minden ugyan úgy müködik, a munkahely nem utasíthat vissza a betegséged miatt stb... cukor betegség nem olyan betegség hogy bárki látná rajtad kívülröl.
2010. febr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha van valakinek saját tapasztalata, kérem, írjon! Köszönöm.
2010. febr. 25. 12:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez abszolút nem kizáró ok. Én zöldkártyás vagyok és az orvosin csak azt nézték, hogy ne legyen fertőző betegséged. Az AIDS meg hasonlók kizáró okok, a cukorbetegség nem. Ha gyógyszerrel kordában tartod, nem lesz semmi bajod. Nekem mindkét szülőm cukorbeteg kb. 20 éve, és már 60 körül járnak. Ez nem egy súlyos betegség, ha ügyelsz a táplálkozásodra.
2010. febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: a betegséged tényleg nem kizáró ok, de zöldkártyát csak nagyon nyomós indokkal adnak, szóval a kitelepülésre nagyon pici az esélyed, hacsaknem állampolgárhoz mész hozzá vagy kapsz egy állás lehetőséget. Enélkül lehetetlen!
2010. febr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!