Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A családommal majd vasárnap...

A családommal majd vasárnap utazunk Los Angelesbe és repülővel megyünk, itt az a gond, hogy én félek (többi lent)?

Figyelt kérdés
A családommal majd vasárnap utazunk Los Angelesbe és repülővel megyünk, itt az a gond, hogy én félek, hogy lezuhan vagy terrorista támadás éri a gépet. Én amikor Berlinbe mentünk is az út közben sirtam, mert rettegtem. De azért ez sokkal nagyobb út. Valami módszert, hogy kibirjam az utat? 14/L

2015. jún. 8. 01:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Statisztikailag sokkal veszélyesebb autóval utazni. Attól is félsz?
2015. jún. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
#1-nek igaza van, és amúgy is, ha ettől félsz: nem fogsz fent maradni. Így, vagy úgy, de biztosan lejutsz onnan.
2015. jún. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
27%
Reptéren kell venni piát, azt fel lehet vinni a gépre. Be kell piálni és aludni. Bocsi jobb ötletem nincs, de ez bevált. Bár kérdés, hogy Te hány éves vagy és mit jelent az hogy a családommal, mert ha kis gyerekekkel mész akkor nyilván nem teheted meg, mert figyelni kell rájuk.
2015. jún. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szabina555 ***** válasza:
27%
esetleg vegyél be altatót, aminek hatására átalszod az út nagy részét
2015. jún. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

14 évesen még nem igazán alakulnak ki az embernek fóbiái. Ha ilyenkor félelmeid vannak, az alapvetően kisgyermekkori elkényeztetésre vezethetőek vissza.


Ne félj, és igyekezz jól érezni magadat. Gondolj valami pozitívra, például arra, hogy a családod olyan környezetet biztosít számodra, amit kevés kisgyerek kap meg.

Egyébként a helyedben két dologtól félnék az úton, de őszintén: hogy halálra unod majd magad, vagy a sok üléstől 14 évesen kialakul az aranyered. :)

2015. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Próbáljátok megkérni a személyzetet, hogy ne engedjenek fel a repülőtökre arab utasokat. :D Terror támadás esélye kilőve.
2015. jún. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Atyaisten, ide is beszabadultak a fióknácik. Nem kéne arabozni, cigányozni, zsidózni stb arra ott a Politika rovat, kösz.


Kérdező, a mai gépekkel akármi történik , leszállnak gond nélkül és az embereknek nem lesz bajuk. Négy motorból egy elég hogy leszálljon egy gép (egy Pan Am gép jó régen Tokióban előadta), lyukas géptörzzsel leszállt a Southwest (kétszer is), orrfutó nélkül, fékszárny nélkül, tökmindegy. Bármi történjék, ezek landolnak és te túléled.


Valakinek itt kiszámoltam hogy ha véletlenszerűen kiválaszt egy gépet akkor annak az esélye hogy olyan gépre kerüljön ami teljes "hull loss"-szal jár kb. pont annyi minthogy beléd csap a villám! Szoktál aggódni emiatt? Na ugye.

2015. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
37%

szegényke Los Angelesbe viszik és ez a legnagyobb bajod

de tudlak sajnálni !!!!!!

2015. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindnekinek a választ! :) Az altató nem rossz ötlet :)
2015. jún. 9. 19:08
 10/10 anonim válasza:
szerintem ez a kérdés arra irányul, hogy a hölgy elmondhassa a világnak, hogy amerikába repül...
2015. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!