Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen Connecticut államban élni?

Milyen Connecticut államban élni?

Figyelt kérdés
Valaki mesélne róla? Minden érdekel!

2015. jún. 14. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha a South Park-ot vesszük alapul, ott ételallergiás, náthás pénzügyi zseni zsidók élnek :)
2015. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen Pest megyében élni?


Most őszintén, akkora terültről beszélsz mint egy ország. Mit gondolsz, milyen lehet?

2015. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen Connecticut államban élni"

Ha sok pénzed van, akkor jó, ha csóró vagy, akkor szar.

2015. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind attol fugg hol laksz, es milyen a jovedelmed. Vannak ott nagyon gazdag helyek. Ma jartam New Canaanban, ott atlagos csalados evi jovedelem $221 ezer korul van. A hazak oriasiak, tobb milliot ernek. De peldaul Danburyban atlagos jovedelem kb 66 ezer evenkent, csaladonkent. New Canaanban a lakosok 88 szazaleka feher, Danburyben csak 48 szazalek, ami sajnos hatassal van kozbiztonsagra. Lehetne tobb peldat sorolni, sot, ugyanebben a varosban lehetnek gazdag es szegeny negyedek, ugy mint egesz vilagon. Tehat nem lehet beszelni atlagos eletrol, sokfajta ember lakik, sofajta korulmenyek kozott. Ha talalsz jol fizeto munkat, veszel egy hazat, nagyon szepen meg tudsz elni.

Ime egy lista . [link]

2015. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó ott élni, de szerintem jó egy görög szigeten is. Amikor én amerikában éltem, visítva menekültem haza.

Épp ezért nem is értem, miért lenne Connecticut jó.

2015. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kéz:)

Különösen köszönöm a 4-es válaszolónak!

Utolsó: miért nem tetszett az élet Amerikában? És melyik államban éltél?

2015. júl. 4. 19:19
 7/7 anonim válasza:
South Park az Colorado.
2023. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!