Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen hely New York Los...

Milyen hely New York Los Angeles vagy Miami? Aki volt már vmeik helyen le tudná írni hogy neki hogy teccett?

Figyelt kérdés
Szempontok: tömegközlekedés , árak , látnivalók , időjárás
2010. márc. 13. 11:05
 1/7 anonim válasza:
100%

Voltam mar mindharom helyen es NY-ban lakom. Tomegkozlekedes max. NY-ban van jo. LA-ben is van metro vagy foleg busz, de minden nagyon messze van es orakig utazhatsz. Miami szinten. Itt az autokra vannak berendezkedve. NY-ban az ido tobbe-kevesbe olyan mint otthon. LA-ben telen nem tul hideg (nincs ho) nyaron nem tul meleg (nincs para)kellemes. Miamiban Aprilistol-oktoberig megsulsz. Akkora a paratartalom, hogy levegot is alig kapsz.

Arakrol annyit, hogy ezek az USA legdragabb varosai.

Latnivalo pedig tomerdek mindharom helyen. Hosszu lenne listaba szedni.

2010. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
húú nagyon köszi a választ:)..még annyi lenne hogy ha a tömegközlekedéstől eltekintünk akkor neked melyik város tetszett jobban? 16éves vagyok és nyáron mennék ki a 3közül vmeik helyre...L.A.-ben milyen a tengerpart?
2010. márc. 14. 17:34
 3/7 anonim válasza:
100%
L.A.-ben a tengerpart néhol ocsmány(Venice), néhol nem, Malibu gyönyörű oda érdemes elmenni. Én 3hétig voltam de igy se sikerült megnézni mindent. Nekem csak jó tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban. Am én is 16 voltam amikor voltam(tavaly nyár)
2010. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
200ezer forint szerinted elég költőpénznek 1hónapra?
2010. ápr. 2. 11:35
 5/7 anonim ***** válasza:
LOL 200K huf? Én most nyáron megyek ki, Las Vegas - Los Angeles - San Francisco 1,5 hónap. 2 millió forintra számoltam. Ha a szállást, autó bérlést levonom, akkor is bőven 1 millió költő pénzzel számoltam. Bár az is igaz, hogy terveztem előadásokat és bulikat is, ahová téged 16 évesen nem nagyon fognak beengedni. Csak viszonyítás képpen leírom, hogy Vegasban egy buli belépő 7-10K huf, egy normális előadás 15-20K huf, de ha LA-t nézzük az universal studio-ba a belépő 12-25K között mozog és még nem ültél be a "4 dimenziós" IMAX moziba és nem vettél semmit. 500K huf alatt én nem nagyon mennék ki a helyedben, ha nem csövesként akarsz élni és a parton kaja maradékért verekedni :D
2010. ápr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de szállás és kaja van csak simán költőpénzre gondoltam h elég-e a 200ezer xD
2010. ápr. 5. 13:06
 7/7 anonim válasza:
én már jártam ott. vagyis csak new york-ba, meg miami-ba. new york, nagyon mozgalmas és sok időt eltlthetsz ott. érdemes megnézni a nevetezséggeket is. az emberek toleránsabbak, kedvesebbek mint itt Magyarországon. Miami kicsival nyugodtabb. az idő jó, napsütés meg van. miami beach, sétáló utcák :)
2010. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!