Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA Esta kérelem munkaadóhoz...

USA Esta kérelem munkaadóhoz jó ha nem a Kft hanem az üzlethelység nevét írtam ahol dolgozom?

Figyelt kérdés
12 nap múlva utazom new yorkba és pár hónappal ezelőtt igényeltem Esta engedélyt amit sikeresen meg is kaptam ott ki kellett tölteni egy egy olyan kérdést hogy munkaadó és én oda nem a Kft nevét írtam hanem az üzlet nevét. Szerintetek ebbe belekötnek? vagy igényeljek egy újat? bár akkor meg abba kötnek bele hogy miért igényeltem kétszer.

2015. szept. 29. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne kombináld túl!


Majd ők szólnak,ha nem jó nekik.

2015. szept. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerinted a JFK-n a tisztnek almatlan ejszakakat okozol azzal, hogy mit irtal be? Legyen beirva valami, aztan az se szamit ha nem igaz, ugysem tudja ellenorizni es nem is fogja, ha latszik rajtad, hogy turista vagy nem erdekli oket, hogy xy kft-nek dolgozol vagy qz uzletnek
2015. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. szept. 29. 20:17
 4/4 Endr 72 ***** válasza:
A tiszt,már nem fog foglalkozni az ESTA-val.Nem is kell magaddal vinni a kinyomtatott engedélyt.Az útleveledben úgyis benne van hogy megkaptad.Ha nem akar,úgysem enged be...
2015. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!