Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szeretnék kanadába letelepedni...

Szeretnék kanadába letelepedni mit tegyek hozzá? Ha a letelepedés sikerült mi kell az állampolgársághoz? és ha majd kanadai lennék onnan nehéz kijutni az usába? a nyelv nem akadály

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Te figy, sztem a kisebbségieket már nem engedik be az országba...
2010. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is tanuld meg a google-t használni, különben halott vagy.


Utána www.cic.gc.ca. Ahhoz hogy skilled worker-ként idejöhess ahhoz egyrészt kell 67 pont 100-ból, de nem az a feneség, hanem az hogy újabban vagy AOE kell hozzá (egy kanadai cég kijelenti hogy ha egyszer kikerülsz, akkor alkalmaznak) vagy hiányszakmában kell hozzá tapasztalat. Ha itt vagy, 1095 napot kell fizikailag jelen legyél négy évből és akkor kapsz állampolgárságot.


Mivel magyar állampolgároknak nem kell vízum az USÁ-ba, turistaként ízlés szerint mehetsz az USÁ-ba ami beléd fér. Az USA bevándorlás kanadaiaknak is pont olyan nehéz mint másnak.

2010. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az elsőnek küldöm


"te figy"

mi ez ?

amúgy én nem a kisebbséghez tartózóm

de ahogy haladunk egy idő után a magyarok lesznek kisebbségben Magyarországon

2010. márc. 25. 16:07
 4/4 anonim válasza:

Szia.

Nem tudom,hogy kaptál -e választ a kérdéseidre.Talán néhány dolgot tudok mondani.De inkább privátban írnék.Ha érdekel jelezz vissza. rita67@freemail.hu

2010. júl. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!