Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mondanátok olyan au pair...

Mondanátok olyan au pair irodát, ami USA-ba ad munkát és biztonságos? Valaki már volt ott kint? Mesélnél róla?

Figyelt kérdés
Minden infó jól jönne. Én jövőre tervezem, hogy kimegyek egy évre, előtte szeretnék némi pénzt összegyűjteni meg nyelvvizsgát letenni. Nagyon szeretnék Amerikába kijutni és esetleg végleg ki is költözni, az au pair-kedést jó ugródeszkának tartom, végül is valahonnan el kel kezdeni. Persze hallottam sok rosszat is, hogy cselédnek tartják a lányokat, a gyerekek nagyon rosszak... félek is ezért. De biztonságosabbnak tartom, ha egy irodán keresztül mennék ki, akkor csak lenne valaki, akihez fordulnék. Mik a tapasztalatok? Előre is köszi mindenkinek!
2010. márc. 31. 16:50
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Én még nem voltam kint mint au pair, de az Au pair in America-ról csak jókat hallottam. Olvasgattam au pairek blogjait és mind ezzel az ügynökséggel ment ki. Szóval ez szerintem megbízható.

2010. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En voltam kinn au-pairkent USA-ban. 2005-ben indultam. Tudok meselni. Azota is kinn vagyok, mar megvan a zoldkartyam.


En Cultural Care AuPair-rel jottem ki. Rendesek voltak, de en azert nem ajanlom oket, mert (nem tudom, most hogy van) 200 orat kell gyerekekkel lenni, es azt az o ovijukban kellett ledolgozni ingyen. Annyi, hogy megkapod az igazolast, hogy igen, voltal 200 orat gyerekekkel.


Ha van kerdesed, szivesen segitek.

2010. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én még csak tervezem, hogy kimegyek, jövőre, előtte jogsit is akarok még meg némi pénzt. Én ezt az ügynökséget találtam: [link]

2010. ápr. 4. 20:15
 4/4 anonim válasza:

én is szeretnék kimenni, csak nincs baby sitter tapasztalatom, max pár óra az unokatestvéreimmel, meg anyukám óvónő és jártam be néha haozzá mert bírom a gyerekeket, de nem itthonnehéz 200 óra gyakorlatot szerezni szerintem.

én is a 2 említett ügynökséget tartom a legjobbnak, ha megyek vmelyik a 2 közül fog nyerni.


Kedves válaszoló, hogy tudtál kinn maradni usa-ban??????? úgy tudtam az elég nehéz... meg a vízumkérelemhez csatolni kell egy levelet , melyet az ismerőseid írtak, és az áll benne , hogy rendes megbízható bla bla emberke vagy, AKINEK HATÁROZOTT szándéka hazatérni :-) nyilván akkor is kitölti az ember, ha nem így van, de mesélnél arról, hogy lettél ilyen szerencsés, hogy kint vagy még minidg?

2010. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!