Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehet szerezni szponzor...

Hogyan lehet szerezni szponzorokat cserediáksághoz?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék cserediáknak menni Észak-Amerikába, de amikor elmondtam nekik, azonnal elutasították, mondván, hogy "ennyit nem tudunk fizetni". A múltkor hallottam egy barátnőmtől, akinek a nővére Coloradoban volt egy évet cserediák, hogy ő úgy ment ki, hogy szerzett szponzorokat és majdnem ingyen kiutazhatott. Ez nagyon jól hangzott, viszont fogalmam sincs,hogyan tudnék szerezni. Elmagyarázná valaki részletesen hogy mit kell tennem?

Értelmes válaszokat, ha lehet! Előre is köszi :)

15/L



2016. márc. 5. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy hegedűvel lemégy az aluljáróba...
2016. márc. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
-.-
2016. márc. 5. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Lennének ötleteim, de még nem vagy 18 éves...

:)

Avagy miből is gondoltad, hogy valaki majd több milliót kifizet helyetted grátisz???

2016. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kellene ezt inkabb baratnodtol megkerdezni?
2016. márc. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a teljes összegre gondoltam. :)
2016. márc. 6. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Önköltsége mindig lesz a dolognak, ingyen nem fog kijönni a dolog. Én annó Angliában voltam cserediák (egyetemen), kaptam valamennyi pénzt, de az csak a költségek 1/3-a volt kb. Kell hozzá önerő, főleg az USA-ba, ahová a repjegyek árai mostanában nagyon felmentek. Még amikor elkezdtem kijárni USA-ba (2013-ban) egy jegy került $1100-ba, ez manapság már $1700 körül van és még a dollár forint árfolyam is sokat romlott azóta. Szal zsebbenyúlós a történet. Pályázz valami ösztöndíjra, ami ezeket a költségeket is fedezi, ha van ilyen, de sok ösztöndíj csak az ott tartózkodást biztosítja, nem kell fizetni tandíjat, albérlet hozzájárulás, ilyesmi, de az utazást soxor nem.

Mindenesetre itt van egy oldal sok ösztöndíj lehetőséggel:


[link]


Azért egy külföldre szóló ösztöndíjat megkapni nagy dolog, nem könnyű, és nem jár mindenkinek alanyi jogon, nem talicskáznak mindenkibe milliókat, csak mert a tévéfilmek alapján tetszik neki amerika és tök jó lenne kimenni oda. Ettől több kell, fel kell tudni mutatni valamit érte.

De ha még középiskolás vagy, nem feltétlenül kell most menned, mehetsz egyetemről is, onnan még sztme könnyebb is. De hogy ki fog neked erre adni mondjuk 500 000 HUF-ot és miért cserében, az jó kérdés.

2016. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!