Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába való repüléskor...

Amerikába való repüléskor időeltolódás szempontjából este vagy reggel szerencsésebb odaérni?

Figyelt kérdés
Néztem repülőjegyeket, de az összes szinte este ér oda, ilyenkor ugye az ottani időt számolja?
2010. ápr. 8. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jobb, ha este ersz ide, mert nagyon faradt leszel, Mo-n mar ejszaka lesz vagy hajnal, igy egybol mehetsz aludni. Konnyebb lesz elaludnod, mintha reggel ernel ide es ott lenne elotted az egesz nap. Nekem volt olyan is, hogy reggel ertem vissza, de akkor is egesz nap aludtam vagy komas voltam a jetlagtol. Ha meg kialszod magad, reggelre sokkal jobb. Ha meg ez lesz az elso ilyen hosszu utad, akkor erdemes bekalkulalni egy jo nagy pihenot utana, mert ha nem vagy hozzaszokva, nagyon rossz lesz eloszor. Vegulis majdnem mindegy, hogy mikor ersz ide, faradt leszel, de szerintem esti erkezes jobb.
2010. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha este ér oda mennyi idő még a vámvizsgáltat, kicsekkolás, odaérés a szállodába?
2010. ápr. 8. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt honnan lehetne tudni, hogy mennyi ido odaerni a szallodaba, ha azt sem tudjuk, hogy melyik szallodaban leszel es melyik varosban?! Ilyen kerdest, mar ne haragudj!


A reptertol es az eppen ott levo utasok szamatol fugg, hogy mennyi ideig tart a kicsekkolas. Egyes reptereken (foleg a kisebbeken) gyorsabban megy, mig a nagyobbakon lassabban, de ez sem mindig igy van. Minden repter mas. A vamellenorzes nem szokott sokaig tartani, de az utlevel-ellenorzes igen. Ha turista vagy, akkor alt. 1 sor van, es lassan megy, de ha epp szerencsed van, akkor talan nem is lesz nagy sor. Szoval ezekre a kerdesekre senki sem tud pontos valaszt adni, de ha mar valaki ennyit utazik, szerintem az a fel vagy 1 ora mar nem oszt, nem szoroz. Ra van szanva a nap.


A masik kerdesedre a valasz az, hogy mindig a helyi ido szerint mutatja a jegy az idot. Tehat ha mondjuk NY-ba mesz, akkor a jegyeden az erkezesi idonek az lesz kiirva, amennyi NY-ban az ido.

2010. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem NY-ban a Kennedy reptéren minden simán ment.. Perceken belül sorra kerültem, egy két kérdés, ujlenyomatok, fénykép..

Aztán minimum 15-20 perc (lehet több mint 1 óra is) mire megérkezett a csomagom.. És kész..

Azt hittem nehéz lesz eligazódni, de úgy ki van írva minden, hogy nagyon könnyű eligazodni.


Amugy sztem a kettő között, délután érdemes odaérni..

2010. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!