Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lehet benne igazság hogy...

Frank1997ize kérdése:

Lehet benne igazság hogy megszűnik 2017ben a zöldkártya lottó és helyette pont rendszer lesz Amerikában?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol de nem nagyon akartam hinni neki mert a Budapesti amerikai nagykövetség még nem írta ezt se az uscis.Majd ha megtalálom a cikket belinkelem.

2016. máj. 17. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A vàlasztàsok utàn lehet vàltozàs, de bevàndorlàsi reform nem vàrható mostanában. A facebookon meg sok fals infót terjesztenek.
2016. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez mióta kereng mint gólyafos a levegőben... http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__eszak-amerika__6593280..
2016. máj. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Ezek szerint, a Congress mar megszavazta, de persze meg hosszu az ut mielott torveny lesz belole.



[link]

2016. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jaj a sok tudós ember hát az az alsóház (House) volt, a felsőház (Senate) sosem szavazta meg így hát egyelőre változás nincs... ez nem úgy van hogy a house megszavazza 2012-ben aztán majd egyszer lesz belőle törvény.
2016. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egyenlőre ilyesmi nem várható :) hajrá , beadod idén ?
2016. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Majd inkább jövőéveben mert most volt érettségim és először inkább pénzt szeretnék szerezni :D
2016. jún. 30. 22:30
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem az európai állampolgárok amerikai bevándorlása szempontjából fontos lesz az őszi EU-USA szabadkereskedelmi egyezmény.Erről a pontrendszerről nem tudok.Mindenesetre igazságosabbnak tartanám a pontrendszer alapú mint az anyagi alapú bevándorlást.
2016. júl. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Én örülnék neki a legjobban ha végre enyhítenének a bevándorlási feltételeken.Azért ez a jelenlegi formában nem fair hogy csak a diplomásokat engedik be meg azokat akik rendelkeznek a nemzeti szegénységi küszöbb szerinti minimum húszezer dollárral.Ilyen mértékű megkülönböztetés régen azért nem volt.Igy pont azoknem jutnak be akinek tényleg ott lenne a helyük.És mi lesz a többi vel aki szintén dolgozni menne labourerekkel, szak és segédmunkásokkal szezonális munkásokkal stb-kkel.Ha van szponzoruk bemehetnek.És ha nincs?A gond az hogy ezt réteget egyetlen munkáltató se fogja szponzorálni,már csak azért se mert ez az ún szponzori folyamat egy baromira bonyolult macerás és hosszadalmas procedúra amit az amerikai munkáltatók nem fognak bevállalni csak azért hogy EU-munkavállalókat alkalmazzanak.Ezt tudom mert ez így van.Inkább felvesz ott helybe az utcáról valakit(már ha egyáltalán talál magának megfelelő munkaerőt)Őszintén szólva régóta nem tartom igazságonak a bevándorlási szabályokat.Az zöldkártyalottóról meg inkább ne is beszéljünk . ;-)Pontozás talán járható út hanem lesznek őrülten magas teljesíthetetlen elvárások.. mégegyszer mondom talán működhet.
2016. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, szerintem a H-2A és H-2B vízumnak olvassál utána.
2016. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ismerem a H2B-t átlagos értelmi és felfogó képességű emberke vagyok .Mégse tudok megfelelni sem aH2A sem pedig a H2B által támasztott követelményrendszernek,mert ezeknek a vizumtipusoknak a feltételrendszerei ellehetetlenítik az alkalmi(legális) munkaválllásnak még a lehetőségét is.
2016. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!