Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New Yorkba utazunk 2 hétre és...

New Yorkba utazunk 2 hétre és szeretnénk átkelni Kanadába is pár napra, majd vissza az USA-ba. Milyen papírokra van szükségünk?

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Félve kérdezem, útlevélre?
2016. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Útlevél
2016. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
esetleg repjegy, ha repülővel mentek.
2016. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hamarosan ETA-ra is szukseg lesz. De szeptemberig meg utazhatsz nelkule.

[link]

2016. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szabina555 ***** válasza:
javaslom inkább menjetek először New Yorkba és utána Kanadába, és onnan haza (vagy fordítva). ugyanis az USA-ba való belépéshez kell az ESTA, és nem biztos hogy visszaengednek Kanadából ismételten, ha előtte pár nappal léptetek be, nem éri meg megkockáztatni szerintem.
2016. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
@#4: Szerintem már most is kell az ETA. Áprilisban voltam Kanadában, és nem épp az az érzésem volt, mintha ez opcionális lenne.
2016. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem már most is kell az ETA.

Ezt nem en talaltam ki, a hivatalos oldalon irjak:


"Note: Until September 29, 2016, travellers who do not have an eTA can board their flight, as long as they have appropriate travel documents, such as a valid passport."

2016. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, az első 3 hozzászólás megint nagyon értelmes volt...


Az ETA-ra gondoltam elsősorban, de nem tudtam, hogy nincs-e valami külön eljárás ilyen esetre.

2016. jún. 10. 09:17
 9/10 anonim ***** válasza:
A kanadai kovetseg oldalat mar nezted, vagy egybol ide jottel?
2016. jún. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha repülsz Kanadába ETA-ra valóban van szükség. Ha szárazföldön (vagy tengeren) mész, akkor nem. Tehát ha pl. felvezettek a Niagara-vízeséshez és ott keltek át, akkor nem kell ETA.


Ne hallgass azokra akik azzal jönnek hogy mi van ha nem engednek be. Szinte mindenkit beengednek, azt az irtó keveset aki nem azoknak alapos oka van. Soha nem ismerik be de mindig van kemény oka annak. Egyszerű turistáknak sosincs problémája.

2016. jún. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!