Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadanak mennyire van rálátás...

Kanadanak mennyire van rálátása az Amerikai rendszerre? Aki pl nem kapott vízumot Amerikaban, vagy kiutasították, dolgozott stb és nem mehet Amerikaban azt Kanadaba beengedik? Vagy rögtön látják a határnál az amerikai adatokat?

Figyelt kérdés

Vagy mégis két külön álló országról beszélünk és nem befolyásolja Kanadat Amerika?!

( NEM RÓLAM VAN SZÓ mielőtt jönnének a kedves kommentek! Szimplán érdekel!)



2016. jún. 23. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Kanada - USA viszonylatot nem tudom, de én mikor új-zélandi vízumot intéztem, az apróbetűs részben benne volt, hogy az adatok hozzáférhet az USA és Ausztrália is (talán Kanada is benne volt nem emlékszem pontosan). Szóval szerintem biztos van valami megállapodás erről USA és Kanada között is.
2016. jún. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, megosztják egymással ezeket az adatokat.


Mondjuk az nagyon nem mindegy, hogy valaki csak szimplán nem kapott USA vízumot, vagy feketézett, elkapták és kiutasították. Utóbbi bűncselekmény és durván rontja a kanadai vízum megkapásának az esélyeit is.

2016. jún. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagybatyamrol van szó. Dolgozott Usaban (kb 1 honapot) de nem kaptak el, csak kesobb bekerültek a rendszerbe az adatai, (több ev utan,utlevel fenymasolat az illegalis munkat ado cegnel, valoszinu rogton beküldik ezeket a bevandorlasihoz). Esta engedelye visszavonva, vizumot nyilvan nem fogja megkapni. Igazabol ez lenne a tortenet, es erdekelne mi lehet ebbol de akkor egy nagy semmi gondolom.
2016. jún. 24. 01:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Here you go :


[link]

2016. jún. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!