Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Magyar Tmobile-al Amcsiban...

Magyar Tmobile-al Amcsiban működik a mobilnet+telefon?

Figyelt kérdés
1 hónapra kimegyek. Kell valamit aktiváltatni, vagy kapásból működik a telefon és mobilnet? Nyilván nem olcsó, de ha vmiért nagyon kéne akkor azért jó lenne a működne. Ja és feltételezem a havi 1GB internet előfizetésem ott nem érvényes, vmi külön tarifa van arra is, nem? LikeS díjcsomagom van ha számít valamit.
2016. jún. 30. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ennyi ideig voltam kinn, én a keleti parton. 2 éve volt, akkor mobilnetre nem volt lehetőség, a sajátomat nem tudtam használni. vettem egy feltöltőkártyát a telómhoz, és az AT&T az ő partnerük kinn, nem a T-mobile. Egyébként sok helyen még sima térerő sem volt, arra jók voltak a T-mobile üzletek, hogy ott legalább volt.:) Viszont wifi van sok helyen.


Mindenképp menj be és kérdezd meg, mit lehet csinálni, hogy a legjobban járj.

2016. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Fuggetlen a telefonod? Mert akkor egyszerubb (es olcsobb) ha veszel hozza egy itteni SIM kartyat meg vmi feltoltos csomagot, vannak ilyen 30 napos opciok, mint a sajat telefonodat hasznalni, ami vagy mukodik vagy nem.


Amikor anyu 2012ben kijott hozzam az otthoni feltoltos Tmobilos telefonja siman mukodott. Igaz hogy ilyen 500 forintos roaming dijjal, de arra jo volt, hogy megcsorgessen es 2 mondatos helyzetjelentest adjon a repterrol.


Ehhez kepest most 2015ben (mar egy masik tipusu keszulek) de ugyanugy a feltoltos Tmobil telefonja nem mukodott. Szegeny, panikolt is elegge, es a szomoru az, hogy utazas elott bement a Tmobilhoz es ott azt mondtak neki mukodni fog. A regi teloja mukodott, a mostani uj viszont nem :(


A baratnom fuggetlen ajfonnal jott, vett hozza egy Tmobilos SIM-et, ami ingyen volt mert volt vmi karacsonyi akcio, es havi $30 fizet amiert van korlatlan internetje DE csak 100 lebeszelheto perc, a 100 perc bejovo/kimeno hivast is szamol.


Szoval vannak lehetosegek.

2016. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia ! Igen vagy vegyél kint Simet azzal olcsóbban jössz ki . SMS magyar teloval meg ok , de hívást nem ajánlom :) mi mikor hazajöttünk es kijött a tmobilos kivonat : 50000 Ft-ról majdnem szívinfarktust kaptam aztán kiderült h majd 2000ft/ percdijjal csevegtunk ;) ez volt 2009 Ben .
2016. júl. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi vettunk a t-mobilnal kint sim kartyat, 40 dollar volt, 1 gb nettel, meg valamennyi lebeszelheto perccel es smssel, de azt nem tudom pontosan mennyi volt benne, mert egyaltalan nem telefonaltunk
2016. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A telefon igen, a mobilnet az vagy igen vagy nem és ha igen a sebessége nem lesz világbajnok. Ha részletesebb választ akarsz, minden GSM telefon több évtizede már minden frekvencián működik, tehát a 2G ahol a telefon része működik az általában nem gond, aztán hogy az UMTS (3G) és az LTE (4G) frekvenciákkal mi van az más kérdés. [link] [link] [link] [link]
2016. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!