Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadából át lehet e lépni az...

Kanadából át lehet e lépni az USA-ba ahol ellenőrizetlen a határ?

Figyelt kérdés
Augusztusba utazom a nővéremhez két hétre Kanadába és át akarunk ruccani egy napra az USA területére körülnézni. De mivel nekem csak eTA-m van és nincs az útlevelembe sem ESTA se vízum se semmi nem hisszük hogy én átmehetnék a határon. Elvileg vannak olyan részek ahol gyalog simán át lehet menni mert ellenőrizetlen. De gondolom nem lehet benne sok igazság mert gondolom rendesen körbe van véve bunkó határőrökkel.

2016. júl. 22. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Remelhetoleg volt mar ennel okosabb otleted is mint beszokni illegalisan USA-ba
2016. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyilván bunkó a határőr!
2016. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az USA nem az EU, hogy csak úgy szabadon lehessen mászkálni a határon. Elég súlyos következményei vannak ott az illegális határátlépésnek, és nagy a lebukás kockázata. Én a helyedben nem próbálkoznék vele.
2016. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem merném megcsinálni, főleg hogy gépfegyverrel védik a határt :D
2016. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Akkor miert is nem igenyelsz egy nyamvadt estat 14 kemeny dollarert az illegalis hataratlepes helyett?
2016. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért eszetek sok van. [link]


Do I need ESTA to enter the United States by land?


No. If you are coming by land you do not need to apply for ESTA.

2016. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ps. az USA-Kanada határ valóban nem ellenőrzött a vadonban de [link] így néz ki és ahol nem ellenőrzik ott aztán tényleg a kutya sem jár, persze elvileg át tudsz sétálni de száz és száz kilométerre a határtól nincs élő ember... ahol meg emberi települések vannak, ott határőr járőrök is vannak. Végül azok a települések amik egyenesen a határ mindkét oldalán léteznek nagyon panaszkodnak a szigorodás miatt.
2016. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Sok helyen at lehet setalni.Peldaul itt:

[link]


Van olyan hely ahol a konyvtar egyik fele kanada a masik usa : [link]


Es van olyan hely ahol nincs senki es telefonon kell bejelentkezni.Atszokni nem nehez de azert hogy csak turistaskodj nem kockaztatnam.En egyszer jetskivel mentem at az

2016. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

(folytatas)

Erie tonal es senki nem szolt hozzam.De ez nem azt jelenti hogy legalis

2016. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tényleg miért nem igényelsz ESTA-t is, hogy tuti ne legyen baj? Alig kerül valamibe, 1 nap alatt megvan, ki sem kell mozdulni otthonról.


Amúgy nem lehetetlen átmenni. Van egy ismerősöm, aki 10 évig élt kint illegálisan az USA-ban, hazajött látogatóba, mikor ment vissza, nem engedték be. Utána kiment Kanadába, és ott valahol motorcsónakkal átvitték.

2016. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!