Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit szólnának az usában a...

Mit szólnának az usában a következők?

Figyelt kérdés
Nézegettem google mapon Albuquerque városát és senkinek nincs kerítés. Mit szólnának a szomszédok ha odaköltöznék és felhúznék egy 2 méter magas betonkerítést szögesdróttal?

2016. aug. 19. 01:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tessek itt a hivatalos torveny, hogy milyen mekkora keritest es hova lehet rakni. Ha ennyire erdekel a tema gondolom magadtol kibogaraszod.

2016. aug. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de nem a törvény érdekel hanem, hogy az ottani embereknek mi lenne a véleménye
2016. aug. 19. 02:56
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Kihivnak rad a rendorseget, aztan jol van.
2016. aug. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok helyen nincs kerites, es ahol van, ott is torveny szabalyozza, hogy mwkkora lehet.

Ha epitenel egy 2 meter magas betonkeritest szogesdrottal, akkor mindenki megallapitana, hogy mekkora nagy redneckhick vagy, mindenki feljelentene, es mindenki (ertsd varos, rendorseg, tuzoltosag, stb) megbirsagolna. A U.S. mint szovetsegi hatalom, pedig kitoloncolna, mert illegaliskent nem hogy meghuznad magad es kussban lennel, hanem egybol torvenytelenseggel nyitsz.

2016. aug. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sajnos nem pontosan úgy tettem fel a kérdést ahogyan gondoltam. Nem bevándorlóként értettem a városbaköltözést hanem született amerikaiként.

Azt hittem egyébként h legális 2m kerítést építeni ott

2016. aug. 19. 18:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokban fugg a terulet nagysagatol. Kozel lakva a szomszedokhoz a haz ele altalaban 4 feet magas lehet, hatul 6 feet, a szogesdrot is legalis. A lenyeg hogy a paraszt szomszed kilasson amikor ki akar hajtani az utra

Ha nagy teruleten laksz alapvetoen azt csinalsz amit akarsz.

Tobbnyire 10 vagy nagyobb acre foldeken total mindegy hova mit epitesz, ugysem veszik eszre, ha igen akkor legfeljebb lebontatjak. Mi is egy csomo keritest stb. epitettunk engedely nelkul , ra sem hederitettek.

2016. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahol nincs kerítés, ott azért nincs, mert annak oka van !

Mint Magyarországon is sok helyen, meg van szabva mit hogyan és hová építhetsz és annak hogy kell kinéznie. Bizonyos városrészekben nem lehet pl kerítést építeni, másokban a házakat teljesen az utcafrontra kell építeni, ésatöbbi.

Ahol én voltam kint, ott nemcsak a kerítés, de az is meg voltmondva, hogy kell kinéznie a verandádnak, és pl. nem lehetett akármit elhelyezni rajta (a saját verandádon!!!), mert azért is megbírságoltak. Meg volt szabva, hogy a kocsibeállónak hogy kell kinéznie, pl. zúzottkővel kellett leszórni és nem nőhetett ki a fű a zúzottkő között !!!! A kertnek füvesnek kellett lennie, de a kocsiddal már nem állhattál rá a saját füvedre ! Meg ehhez hasonlók. Eléggé érdekes szabályok vannak arrafelé.

2016. aug. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sőt, vannak helyek, ahol ha nem tetszik a házad színe, azért is feljelentenek. Szimpla sárgásért, nem hupikékért.


Szólni nem biztos, hogy szólnak, inkább hivatalhoz mennek.

2016. szept. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!