Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyibe kerülne egy egyész...

Mennyibe kerülne egy egyész nyáron át tartó road trip Észak-Amerikában?

Figyelt kérdés

Egy tájfotós road tripre gondoljatok, egy helyszínen nagyjából 1-2 hetet töltenék sátorozással, túrázással, fotózással Esetleg ilyen tipikus kisvárosi motelekben is megszállnék néha. A lényeg, hogy az egész nyarat ott tölteném úgy, hogy folyamatosan úton vagyok. Repülőjeggyel, autóbérléssel (esetleg autóvásárlással), benzinnel, mindennel együtt nagyjából hány millió forintba fájna ez nekem?

Pusztán elméleti kérdés, nehogy azt higgyétek ennyi pénzem van :-)



2016. aug. 24. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyedül? Mert úgy sokkal drágább mintha többen mennétek. Az autóbérlés, benzin és még pár költség többfelé oszlana.
2016. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyedül semmiképp, van kint ismerősöm. Ő is fotózik és hát valószínűleg vele mennék. Ha nem érne rá akkor beszerveznék valakit, de egyedül nem tudnék menni
2016. aug. 24. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Négymilla.
2016. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ketten mentek 2 millió is elég lehet fejenként, de a határ a csillagos ég.
2016. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor annyira nem durva, én 6-7-re gondoltam minimum. Köszönöm a válaszolat!
2016. aug. 24. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mondtuk, én két főre számoltam.
2016. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Beütöttem googleba kíváncsiságból, itt azt írják napi $129 egy road trip.

[link]

Tehát 30 hónapra legalább 3 millió, plusz a ki- és hazautazás. Tripadvisor-on többen írják, hogy 2-3 millióba került nekik fejenként egy 2 hónapos út. Ennél biztosan lehet olcsóbban is, és drágábban is.

2016. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!