Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyire veszéles mostanában...

Mennyire veszéles mostanában az USA-ba utazni?

Figyelt kérdés
New Yorkba utaznék (de talán más helyekre is az USA-n belül) A terrorfenyegetésektől mennyire kell tartani most? 9/11 is New York volt..
2016. aug. 31. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Ritkán látni olyan tájékozott kérdezőt, mint aki ezt a kérdést kíirta. Beletett apait, anyait, összegyúrta az elmúlt másfél évtized összes riogatását egyetlen mondatba, és kitette utána a kérdőjelet.

És akkor még Kingkongról meg is feledkezett, pedig ő is newyorki...

Szóval ha mindezeket összerakjuk, valóban nem is olyan biztonságos hely az a New York.

2016. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, és értem a szarkazmust, csak amikor a mádia folyton a terrorakciókról beszél, nehéz nem félni.
2016. aug. 31. 13:49
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Akkor gondolom a migránsoktól is félsz. Szűrni kéne a médiából (is) érkező inkfókat.
2016. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
szűrni kellene az infókat, és el kellene végezni azt a nyomorult szakmunkásképzőt...
2016. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Mivel az Egyesült Államokban nincs Tudtad? - plakátkampány így az USA-t már rég megmigránsozták, a migránsok. A terrortámadások így mindennaposak az országban, csak erről a libsibolsi sajtó miatt nem lehet cikkezni. (9/11 is csak véletlen derült ki.)


Egyenesen életveszélyes oda utazni!

2016. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért nem veszitek komolyan, ti is tudjátok, hogy manapság szinte mindennaposak a terrortámadások a világban.
2016. aug. 31. 15:33
 7/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtan utazz, valószínűleg nem lesz semmi probléma, persze soha nem lehet tudni,hogy mikor mi fog történni.

De nem kell félni.

2016. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, kedves utolsó, ilyen jellegű válaszra vártam :) nagyon szeretnék menni, és én sem akarom hagyni, hogy a média riogatásai miatt hagyjak ki valami felejthetetlent az életemből - de persze felelőtlenül sem szeretnék olyan helyre menni, ahol nagy eséllyel bajom lehet. Ennyiről szólt az egész, nem King Kongról és az UFO-król :)
2016. aug. 31. 17:00
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Így igaz nincs mitől félni.

Bármikor bekövetkezhet a baj nem lehet előre tudni, lehet hólnap mikor a 3a metrón utazol munkába akkor lesz valami, szóval nem lehet tudni.

De jelenleg sokkal biztonságosabb az Államok mint az Unio.

2016. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Crisopher ***** válasza:
Az USA biztonságos országnak számít. Ha New Yorkban betartod azokat a szabályokat, amiket amúgy minden nagyvárosban betart az ember, akkor semmi baj nem történhet.
2016. szept. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!