Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan tudnék kimenni a...

Hogyan tudnék kimenni a nyárra dolgozni Kanadába?

Figyelt kérdés

Valamilyen diákmunkában gondolkodom (17-éves leszek a nyárra). A szállás meg egyebek meg vannak oldva. Elsődlegesen nyelvtanulás miatt megyek de valamit csinálnom is kéne, és ha pénzt is keresek vele annál jobb! Amire kíváncsi vagyok hogy mi a menete/hogyan vagy egyáltalán lehetséges e dolgoznom kinnt. Hallottam ilyen "working visa" -ról is de nagyon nem értek ezekhez. Elsődlegesen azokat kérdezném akik jártak már ebben a cipőben, esetleg dolgoztak kinnt kiskorúan. De ha bármi biztosat tudsz nagyon köszönöm a segítséget! Ontario államról lenne szó egyébként és a nyelvtudásom társalgási szinten van (elboldogulok már a nyelvvel csak fejleszteném).

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. szept. 10. 11:13
 1/3 anonim válasza:
81%

Milyen állampolgár vagy? (A válaszommal feltételezem, hogy egyedül magyar állampolgár.)

Mennyi idős vagy?

Nyelvtudásod milyen mértékű? (Az itt leírt társalgási szint valószínűleg alapszint lehet - elementary vagy kicsit magasabb, de az nem lesz elég...)


Alapvetően nincs rá lehetőség ebben a formában, amit írsz. Az USA csinál különböző vízum-programokat pl. Work & Travel stb., hogy fiatalok kint tudjanak dolgozni, tanulni, de Kanadának nincs ilyenje magyaroknak.


Alapvetően azt javaslom, ha nyelvet akarsz tanulni, iratkozz be tanfolyamra, ha nincs pénzed, nem Kanada a legjobb célország, válassz olyan területet pl. az EU-ban, ahol legálisan dolgozhatsz.

2016. szept. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ide még várnod kell két évet, de ez a legegyszerűbb módja annak, hogy kimehess a nyárra Kanadába:

[link]

Én még nem voltam, de mindenkitől csak jó dolgokat hallottam róla:)

2016. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából a CCUSA-t én is megtaláltam, eddig is ez volt a legesélyesebb! Mindenesetre örülök, hogy te is jókat hallottál róla!
2016. szept. 29. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!