Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hol érdemes repülőjegyet...

Hol érdemes repülőjegyet venni Amerikába, utazási iroda, vagy neten? A neten nem kockázatos?

Figyelt kérdés
Chicagóba mennék a nyáron és még sohasem repültem egyedül, sőt még repülőjegyet sem vettem soha. Hallottam a pelikan, meg repjegy oldalról, de az biztonságos, nem kamu oldal? Érdemes neten rendelni? Kell hozzá valamilyen speciális bankkártya, vagy valamilyen okmány? Ha megrendelem, akkor körülbelül mikor érkezik meg?
2010. ápr. 23. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
a pelikán az jó, a vistát is ismerem. én online eddig még csak foglaltam, sosem vettem meg. simán megrendelheted neten is, nincs benne semmi különös, hiszen ma már rengeteg mindenre használjuk. ha neten fizetsz, igen kell hozzá egy dombornyomásos kártya, ami érvényes, és van rajta pénz is. és legyen kéznél, mert kellenek róla adatok. vagy fizethetsz pay pal-en keresztül, az teljesen biztonságos,ott regisztrálod a bankkártyát, vagy hitelkártyát, és bármikor használhatod azon keresztül teljes biztonságban bármilyen netes fizetéshez.
2010. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Mikor kapod meg". A kifizetést követő pillanatokban már meg is kaptad a jegy számát. Erre van szükséges a beszállásnál.

Már e-ticketek vannak, nem igazán állítanak ki papír alapú repjegyet (fapadoson még ha akarod sem kapsz, normál légijáraton pedig jó nagy sarcot fizethetsz a papír alapú jegyért).


Neten néz körül pl. a skyscanner oldalon is.

2010. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A VIZZ Air-nél ma éjfélig 20 %-os engedményt kapsz. Nézd meg van-e járata ahová szeretnél menni! Ha megrendelted neten a jegyet, kapsz egy e-mailt és a jegyedet kinyomtathatod otthon.
2016. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!